Arama sonuçlarınız

1. E

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin hayırlı olsun oguz bey. güle güle kullanın. bende tek kabin 96 sı var aracın. sekiz bijon jantlar çok pahalı piyasada. siz nerden, kaça temin ettiniz acaba?

2. E

Pw 250 Diferansiyel Sorunu

Ynt: Pw 250 Diferansiyel Sorunu valla dana44 benim eski on dfi idi. kilitli degildi. su an onede dana 60 attım oda kilitli degil.bence en guzeli havalı yada elektrikli kilit takmak ama biraz tuzlu oluyo. sonucta kilitlidif . otoyolda iyi olmuyo. sorunu buyuk olcude çozdum am hala bi titreme...
  3. E

Ynt: Pw 250 Diferansiyel Sorunu sonunda buldum sarsıntının sebebini. makas kupesi şaseye baglı oldugu yerden kesik çıktı. ayrıca baglı oldugu yerde şasede boydan nerdeyse 30 santim çatlamış.:P Allah tan kazaya belaya kalmadan bulduk sorunu.şaseyi kaynatıp takviye edicem.makas kulaklarınıda...

4. E

Ynt: Pw 250 Diferansiyel Sorunu direksiyon amartusorunu anladım. netten çok baktım. bunu kendimiz yapabilirmiyiz? nelere dikkat etmemiz lazım? bu konuda bilgizi deneyimi olan varmı ?
  5. E

Ynt: Pw 250 Diferansiyel Sorunu tesekkurler hocam. bende direksiyon amortisörü yok. bu tur araclarda direksiyon amortisoru olayını ilk kez duydum :). netten bakıcam ama sende varsa bi uyguluma resmi veya nasıl bi olay oldugunu gosterecek resim varsa paylaşırsan sevinirim.

6. E

Ynt: Pw 250 Diferansiyel Sorunu arkadaslar one dana 60 taktırdım . dualmatige gectim sistem olarak. yalnız çkura girince arabayı bi sarsıntı alıyo gaz kesmesem sanki on dingil kopacak. duz yolda sorun yok. sebebi nedir acaba? nasıl duzelir bilgisi olan varsa sevinirim.

7. E

Dodge Şanzıman

Ynt: Dodge Şanzıman bende 1996 pw 250 var 5 ileri şanzıman ama hız max 110 kmh. bence yakıt tuketimini azaltmak icindir 5 ileri şanzıman.
  8. E

Aracımın On Diferansiyeli Değiştim,sallantı Var. Nasıl Dizelir

1996 pw 250 aracımın on diferansiyeli değiştirdim. düz yolda sıkıntı yok ama hafif bi çukura vs girince kafa atıyo. sebebi nedir ? nasıl düzelir? yardımcı olursanız sevinirim
  9. E

En İyi Araba Boyası

Ynt: En İyi Araba Boyası hocam teşekkurler, bayadır giremiyodum. yanıtınız için teşekkur ederim.

10. E

En İyi Araba Boyası

merhaba arkadaslar. kaliteli auto boyası bilen varmı. hem marka hem uygulama olarak onerilerniz nelerdir?

11. E

ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi

Ynt: ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi tesekkurler can bey . bol çamurlu gunler dilerim :)
  12. E

ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi

Ynt: ZJ 5.9 - Türkiye'de Böylesi Görülmedi Maşallah çok guzel ve teknik bi çalışma olmuş. gule gule kullanın can bey. bi konuda yardımınızı isticektim. bende 8 bijon jant temin etmek istiyorum. sizin aldıgnız kişini veya yerin irtibat bilgilerini verebilirmisniz.

13. E

ugur bey one dana 60 attınız mı yoksa hala aynımı ? ben biraz maddi koşullardan olayı erteledim :). devam eden varmı konuya merak ettim.
  14. E

internette yabancı bi sitede gormustum on dana 60. amerikan merkezli bi site sanırım ama biraz tuzlu :). bide vergi vs girse bi araba parası eder :P .paralanmak lazım
  15. E

bizim pw 250 bi iki kez aks kesmişti. sanırım akslar ince kalıyo . gerçi dana 60 ile dana 44 un aks ları arasında ne kadar fark var bilmiyorum.on dana 60 bulabilcemiz bi yer biliyomusnuz.bizdeki 96 model ondeki dana 44 parçalı aks. hava ile baglanıyo. çokda saglıklı bi sistem gibi gelmedi bana

16. E

arkadaslar 8 bijon jant lazım

8 bijon jant arıyorum . pw 250 için . internette model bakmak istedim ama dogru durusut bisey bulamadım . nette bakıp secebilcem bi site biliyomusnuz
  17. E

MTV de köklü değişiklğe gidiliyormuş

Ynt: MTV de köklü değişiklğe gidiliyormuş çevre kirliligi önemli tabi . ama bizim ulkemizde hersey pahalı. doga sever olup ole salınımı az olan arac hem pahalı hemde ben öle bi arac bilmiyom .benim ki motordan cok kasa ile ilgili. ben eski kasa aracları daha cok seviyorum . dizel araca yeni...
  18. E

MTV de köklü değişiklğe gidiliyormuş

Ynt: MTV de köklü değişiklğe gidiliyormuş merhaba arkadaslar konu burda dallanmıs . bikaç bisey de ben demek istedim. dizellerin başı salınımlarından dolayı yancaksa ben kasasını sevdigim 96 model araca yeni dizel motor taksam iş duzelcek mi ? ordaki yaşı değişmek mumkun olcak mı? eski araç...

19. E

yeni enerji yasasında nasıl bi durum ortaya çıkcak

arkadaslar bu çıkarmaya çalıştıkları yasada 15 yasından buyuk araclar için vergi arttırımını öngören madde nasıl sonuclar cıkarcak ?. ya offroad cuların cogu eski kasa arabaları seviyo . yine olan doğacılarmı olcak
  20. E

Ic Bj 60 Serisinde G Ne Anlama Geliyor?

Ynt: Ic Bj 60 Serisinde G Ne Anlama Geliyor? tesekkurler cevabın icin .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri