Navigasyon Cihazı Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan juggler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,756

juggler

Ana Kamp
Yer
Ankara
Navigasyon cihazının montajı ile ilgili resimleri paylaşıyorum
bu parça yardımıyla navigasyon cihazı (double din) üstteki kapaklı bölme yerine takılabiliyor.

3

4

6

1

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    106.5 KB · Görüntüleme: 432

Etiketler

Ynt: Navigasyon Cihazı Montajı

Navigasyon montaj parçasını resmin içindeki web adresinden 64USD ye aldım. Navigasyon cihazı Pioneer Avic f40bt 850Euro ya mal oldu. TR de satışı yok malesef. Muadili modeller 4500TL arasında.
Pioneer montaj kablo kiti (direksiyon kontrolleri için) 69Euro ya mal oldu.

Montaj işçiliği için ise 100TL ödedim. Ancak işinin ehli birinin bu işi yapması gerekiyor. Ankara Anıttepe de Yılmaz Elektronik bu konuda uzman. Ankarada ilgilenen olursa gidebilir.

juggler' Alıntı:
Navigasyon montaj parçasını resmin içindeki web adresinden 64USD ye aldım. Navigasyon cihazı Pioneer Avic f40bt 850Euro ya mal oldu. TR de satışı yok malesef. Muadili modeller 4500TL arasında.
Pioneer montaj kablo kiti (direksiyon kontrolleri için) 69Euro ya mal oldu.
pionerr cıhazıda yurtdışından mı söylediniz?eger yurtdışından aldıysanız gumrukte problem oldumu?

Hayir. Sahibinden.com dan aldim. Aldigim kisi Almanya dan almis fakat aracina uyum saglamadigi icin (goruntu olarak) satmaya karar vermis. Farkli markalari arastirabilirsiniz. Kenwood, Clarion, Alpine da olabilir. Pioneer in TR de satilan F940bt diye bir modeli de var. Avrupada irtibat varsa Pioneer tavsiye ederim. Yurtdisindan sipariste gumruk cikar.

Çok güzel olmuş. Benim de almayı düşündüğüm bir parçaydı. Güle güle kullanın :smiley:

bende bugün bu parçayı aldım forumdan bir arkadaşımdan ..inşallah haftaya montajını yapacağım..resımlerı burada paylaşırım...içerisinde 7" navigasyon cihazı var...

Fotograf

http://www.ebay.com/itm/Subaru-BRZ-Impreza-Forester-GPS-Navigation-System-2012-/251217275904?pt=Car_Audio_Video&hash=item3a7db76c00&vxp=mtr

ebaydan çok uygun fiyata olmanız mümkün..

dr_musty' Alıntı:
http://www.ebay.com/itm/Subaru-BRZ-Impreza-Forester-GPS-Navigation-System-2012-/251217275904?pt=Car_Audio_Video&hash=item3a7db76c00&vxp=mtr

ebaydan çok uygun fiyata olmanız mümkün..
ebaydan elektronik 100 usd üzeri satın alınca gümrükte problem çıkıyor bildiğim kadarıyla..

juggler' Alıntı:
hayırlı olsun kaça mal oldu?
sağolun diğer forumdan arkadaşımdan aldım..aracını sattıgı için boşa çıkmıştı 280tl'ye mal oldu..inşallah yarın elıme geçer..birde bu sizin montajınızın videosu varmı?bu cep'i nasıl çıkaracağım?

erolkan' Alıntı:
ebaydan elektronik 100 usd üzeri satın alınca gümrükte problem çıkıyor bildiğim kadarıyla..

daha önce bir çok elektronik eşya aldım ebaydan ama böyle bi sıkıntı yaşamadım...yaklaşık 30 dolar gibi bi kargo masrafı oluyor gümrük masrafıyla birlikte..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,500
Kayıtlı Üye Sayımız
172,161
Kaydolan Son Üyemiz
Greender

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.