fatih tekbıyık kullanıcısının son içeriği

1. F

Unimog Yedek Parça

TEKSAN MOTORLU ARAÇLAR UNIMOG ERSATZTEILE
  2. F

UNIMOG YEDEK PARÇA ( TEKSAN MOTORLU ARAÇLAR )

Ynt: UNIMOG YEDEK PARÇA ( TEKSAN MOTORLU ARAÇLAR ) Oğuz bey yardımcı oluruz
  3. F

UNIMOG YEDEK PARÇA ( TEKSAN MOTORLU ARAÇLAR )

Teksan motorlu araçlar olarak 30 yıldır Unımog yedek parça sektöründe hizmet vermekteyiz. Her çeşit unımog yedek parça konusunda yardımcı olmak isteriz. Türk silahlı kuvvetleri,Karayolları,Orman müdürlükleri olmak üzere birçok remi makama hizmet vermekteyiz. Her türlü Unımog yedek parça...
  4. F

UNIMOG U 1650

Ynt: UNIMOG U 1650 Ahmet bey iyi günler Unımogunuz için her türlü yedek parça konusunda yardımcı olabilirim. Almanyaya gitmenize gerek yok :) firmam ikitelli dolapdere sanayi sitesi 8.ada no: 29 adresinde faaliyetteyiz Tel : 671 48 91 Gsm:0539 461 83 13 Fatih Tekbıyık
  5. F

UNIMOG U 1650

Ynt: UNIMOG U 1650 Ahmet bey mrb unımog hayırlı olsun daha önce gezenbilirde başka arkadaşlarada yardımcı olmuştum sizede aracınızın yedek parçasıyla ilgili her konuda yardımcı olabilirim firmam ikitelli dolapdere san sit 8.ada no:29 adresinde bulunmakta (Teksan motorlu araçlar) Tel: 0212 671...
  6. F

G SERİSİ YEDEK PARÇA AYNA MAHRUTİ FLANŞI

( TEKSAN MOTORLU ARAÇLAR) Arkdaşlar mrb elimizde ihaleden kalma sıfır orjinal ayna mahruti flanşları bulunmaktadır ORJ Numarası: 460 350 0045 bu numaranın değişenleride bulunmaktadır orjinal fiyatdan daha makul fiyatlara yardımcı olunur TEL : 0539 461 83 13 Fatih tekbıyık
  7. F

UNIMOG YEDEK PARÇA

Ynt: UNIMOG YEDEK PARÇA mrb bayram bey iletinizi geç gördüm şase olarak var şanzumansız olarak isterseniz 1200 tl şanzumanlı olarakda 6250 tl gibi bir fiyata yardımcı olurum iyi günler...
  8. F

UNIMOG YEDEK PARÇA

Ynt: UNIMOG YEDEK PARÇA merhabalar avercanuğur diskfrene çevirme imkanınız var şanzumanıda çevirebiliyolar daha önce bu tarzda yardımcı olduğum müsterim olmuştu nerde ikametgah ettiğinizi söylerseniz güvendiğimiz ustalardan birisine yönlendirebilirim sizi iş ustada bitiyor çünkü yedek parça...
  9. F

UNIMOG YEDEK PARÇA

Arkadaşlar mrb sitede yeniyim fakat güzel bi ortam çok faydalı muhabbet güzel unımoga olan ilgiyide gördükçe ayrı bi keyif alıyorum siteden..İlgilenen ihtiyacı olan arkadaşlar için Unımog ve Mb trac yedek parça konusunda yardımcı olmak isterim 25 yıldır bu işle uğraşıyoruz bütün stoklarımız...
  10. F

UNIMOG YEDEK PARÇA

Arkadaşlar mrb sitede yeniyim fakat güzel bi ortam çok faydalı muhabbet güzel unımoga olan ilgiyide gördükçe ayrı bi keyif alıyorum siteden..İlgilenen ihtiyacı olan arkadaşlar için Unımog ve Mb trac yedek parça konusunda yardımcı olmak isterim 25 yıldır bu işle uğraşıyoruz bütün stoklarımız...
  11. F

UNIMOG 1300-1500-1700 ŞANZUMAN KUTUSU

Arkadaşlar UNIMOG ŞANZUMAN KUTULARI ELİMDE MEVCUTTUR İLGİLENENLERE DUYURULUR İRTİBAT: 0539 461 83 13
  12. F

UNIMOG 404-416 EL FREN HALATLARI

Arkadaşlar elimde 6 ad 404-416 elin fren halatı bulunmaktadır parça no: ( A406 420 06 25 ) irtibat :0539 461 83 13 0212 671 48 91
  13. F

G-300 CAM KALDIRMA MEKANİZMASI

Ynt: G-300 CAM KALDIRMA MEKANİZMASI moto gezgin fiyatda bişeyler yaparız kargo size ait nasılsa :) CEP:0539 461 83 13 ihalelerle uğraşıyorum pc nin başında olamıorum ayrıca firma telefonları : 671 48 91- 671 48 92 ayrıca şase parça konusundada yardımcı olmak isterim fakat çok yoğunum telefon...
  14. F

Ynt: G-300 CAM KALDIRMA MEKANİZMASI hus55 bende takılıorum tabiki :) ali bey parça no (460 730 01 46 ) sol cam kaldırma mekanizması epc de 280 ge 240 250 için kullanır diyor fakat sizin aracınızada olma ihtimali yüksek ben yine bakıcam tabi zaten sizin içinde acelesi yoktur bu parçanın...
  15. F

Ynt: G-300 CAM KALDIRMA MEKANİZMASI Hus55 lütfen amacım burda insanları birbirine düşürüp rekabet ortamı oluşturmak değil tabiki bu işte maddi bir kazanç peşindeyim fakat bunu burdaki insanlara faydalı olarak yapıorum ör: verdiğim fiyata bu malzemeyi hiçbiryerde bulamazsınız ben bile bulamam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

SON KONULAR

Geri