10 Eylül İstanbul Çıkışlı Gezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cakalmehmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,732

10 Eylülde gezi düzenlenmesini isteyenler evet seçeniğini seçsin , kaç kişi olduğumuzu görelim ...

• Kullanılan toplam oy
    16

cakalmehmet

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Arkadaşlarım ve abilerim ben aranıza yeni katıldım ve cherokeemi alalı daha 5 6 ay oldu. Sizinle beraber bir organizasyona katılmak istiyorum.Bu nedenle böyle bir anket açmış bulunuyorum :smiley: bakalım sonuç nasıl çıkıcak ..

Etiketler
Ynt: 10 Eylül İstanbul Çıkışlı Gezi

slm aramıza hoşgeldin ark gezi başlıgı detaylardan yoksun öncelikle keşif gezisimi rehperligini senin yapacagın bir gezimi olacak , hareket ve varış noktanı
gezi rotanı gidilecek rotadaki yol koşuşşarını araçlarda gerekecek donanımları belirtmen gerekmektedir
tarih ne olursa olsun katılım olacagına eminim
düzenlenen gezi etkinliklere katılarak gerekli bilgileri edinebilirsin

zaten ben böyle bir gezi için dünden r azıyım benimde bir xj var hiç olmassa bir off road gezisi olmuş olur tabii ailecek olacak değilmi yapılacak tüm organizzasyonlarda varım görüşmek üzere

bende acemi olduğum için bilen ,deneyimi olan birileri ayarlar belki diye açtım aslında konuyu :smiley: talep olursa deneyimli bir abimiz bize rehberlik edecektir diye düşünüyorum :smiley:

bizim semt bahçeşehir ama uzak yakın farketmez

şebo' Alıntı:
bizim semt bahçeşehir ama uzak yakın farketmez
slm sebo arkadaşım gönül isterdiki isminizle hitab edeyim belirtmek isterim purofiliniz çok eksik kendinizi tanıtırsanız daha ii olacak
gelelim semt konusuna
bende b.çekmecedeyim bizim bölgemizden günü birlik sürekli çatalcadan karadeniz sahili yalıköy ormanlı karaburun tarafına gezilerimiz olmakda daha çok pilansız purogramsız takılmakdayız sezon olmadıgı için offroad sezonu yagmurlarla başlayacak ve açık katılımlı gezi daverlerimiz olacak sitemizden
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=39692.new#new

deniz bey günübirlik yapmış oldugunuz gezilere katılmak isteriz.bende sıklıkla terkos ve karaburun civarına ama mangal ama temiz hava alma amaçlı gidiyorum.haberleşirsek birlikte gitmek isterim.

bende başakşehirdeyim bende gelebilirim müsait olursam .. artık su canavarı bi offroad da görmek istiyorum :smiley:)

Mehmet bey başakşehir kacıncı kısım benimde iş yerim başakşehir 5.etap ta görüşmek dileğiyle.

Karşı karşıya sayılırız bende metrokent iinşatını yapan firmada yöneticiyim inşallah ramazandan sonra uğrar bir çayımı içersin iyi günler.

ARKADASLAR SELAM BENDE GUNU BIRLIK VEYA HERHANGI BIR ORGANIZASYONA KATILMAK ISTIYORUM BENIDE CAGIRIRSANIZ SEVINIRIM OZELLIKLEDE GUNU BIRLIKLER IYI OLUR HEM TANISMIS OLURUZ HEMDE OSYAL AKTIVITE OLUR BEKLIYORUM DAVETINIZI SAYGILARIMLA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,414
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri