15 Ekim Sonrası Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Beratbera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,295

Beratbera

Ana Kamp
İyi akşamlar

15 ekim sonrası kamp planı olan arkadaşlar, kamp arkadaşı arayışında olursanız eğer 1 aylık bir tatilim var.beraber plan yapabiliriz.

Etiketler

Merhaba, bu aralar malzeme arayışımı tamamlayabilirsem :D (ne alsam kafam iyice karıştı da) İstanbul veya yakın çevresi için 3 günlük plan yapabiliriz dilersiniz.
Merhabalar,

malzeme arayışınız için yardımcı olmaya çalışırım isterseniz, uzun yıllardır edindiğim tecrübeleri seve seve paylaşabilirim.kamp için her daim hazırım :smiley:

Tecrübenizden faydalanmayı çok isterim :smiley: birbirine yakın özellikli malzemeler arasında kaldım diyebilirim mesaj yoluyla iletebilirim size, kamp için dediğim gibi 3 günlük boş vaktim oluyor okuldan dolayı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese uygun ortak yer ve zaman belirleyelim o zaman abi konuşup.
Aklıma ilk gelen birkaç yer

yalova Erikli yaylası
yakacık Aydos ormanı
Ağva hacıllı şelalesi
ömerli barajı

Bunlar sadece benim aklıma gelen yakın yerler arkadaşlar, sizin tercih ettiğiniz biryer olursa benim için hiç sakıncası yok.

Aklıma ilk gelen birkaç yer

yalova Erikli yaylası
yakacık Aydos ormanı
Ağva hacıllı şelalesi
ömerli barajı

Bunlar sadece benim aklıma gelen yakın yerler arkadaşlar, sizin tercih ettiğiniz biryer olursa benim için hiç sakıncası yok.
Yakacık hariç kafamda olan yerler abi bunlar, yakın olması otobüs ve vapur ile ulaşım açısından rahat noktalar. aydos ormanı pendik tarafında olan yer herhalde

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.