1950 Model Gazlı - Benzinli Massey Ferguson Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,931

Etiketler
Ynt: 1950 Model Gazlı - Benzinli Massey Ferguson Projesi

Tek kelime ile.........BİBLO.............evet bu bir biblo....helal olsun elllerinize sağlık....zevkle ve merakla takipteyiz........kolay gelsin.....

Takdirle karşıladığım mükemmel bir zevk çalışması.

Bir traktörün yapımını bu kadar ilgiyle takip edeceğim hiç aklıma gelmezdi. Şaka gibi :smiley: Maaşallah diyelim....

merhabalar,
bu projenin aynını ben de düşünüyordum,
hatta didim'de buldum bir tane gazlı,
alıp sizin yaptığınız gibi komple kumlatıp, daha sonra gümüş rengine boyatacak,
jantlarını ise kromlatacaktım ...
gerçekten çok güzel olmuş, ilgiyle izliyoruz...
devamını bekliyoruz
Kolay gelsin

Geçen yaz Çanakkale sanayide de gazlı( Yani Gazyağı)bir tane duruyordu ve çalışıyordu.haberiniz olsun ilgilenenlere.(Kalmışsa.)

Gercek ten süper.Öyle sıradan bir laf değil.MAŞAALLAH.

sword7' Alıntı:
Bir traktörün yapımını bu kadar ilgiyle takip edeceğim hiç aklıma gelmezdi. Şaka gibi :smiley: Maaşallah diyelim....

Benim de ... :smiley:

motogezgin' Alıntı:
gaz bulunmadığı için benzinle kullanmaya karar verdim amaç zaten yan bağlara ziyarete filan gitmek iş yapacak halimiz yok.

Ben toplasaydım binmeye kıyamazdım, orijinal toplandığından, bittiğinde Müzeye konulabilecek
nadide bir parça olacak. Gelişmelerin devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Kolay gelsin... :smiley:

çok güzel toplanmış.elinize saglık..

TRAKTÖR GİBİ Lafını bu sarışın bence çok uzaklara attı.Bir traktör ancak bu kadar sevimli olabilir.Daha finali bekliyeceğiz kurdele kesme.koç falan filan.İlgilile izliyorum Emek ve Gayretlerinizi ,ayrıca emeği gecen usta ,cırak ,çaycı ne var ise hepsine buradan teşekürler ve ellerinize sağlık.

teşekkürler tekrar depoyu söküp tekrar cam şişe bağlantılarını modifiye etmiştik ve tekrardan boyanmıştı onu takmak için güle oynaya sanayi ye gittim.Boyacının dükkanında bir boşluk sabah sabah hani bizim milletin sanki çok beklenmeyen bir şey varmışta başa gelince vay anasını gibi aptal bir suratı vardır ya aynen öyle hayırdır beyler dedik çırağa bu arada kaput astarlı köşede dururyor hani boyanacaktı filan...cevap ancak Türkiyede olur abi polisler geldi ustayı cezaevine attılar borcu varmış..ya havle yahu kardeşim ne olacak e pzartesi bakarız ..üzülsen bir türlü kızacak bir şey yok neyse olmadı başkasına boyatacağız.bu kadar motorsiklet ıvırzıvır topladım ilk defa başıma bu geliyor arasan ''How to restore....kitaplarında düşünülmemiş bir konu neyse depo ve distribütör kabloları ile sizi başbaşa bırakayım

pardon

DSCN4448

DSCN4448

Tebrik ederim çok başarılı, hem restore edilen araç modeli açısından hem de titizliğinizden dolayı.
Araç nerede toplanıyor acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri