1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YlmzCnrYldrm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,538

YlmzCnrYldrm

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL
Arkadaşlar merhaba
1990 mpdel 3 kp Pajero almaya karar verdim pro arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak isterim.
Araç malum 2.6 lpg li yakıt tüketimi nedir 4x4 aktarım sistemi nedir kullanan varsa memnuniyetini yada şikayetini yazarsa çok sevinirim daha önce konu açılmış lakin tam cevapları yok. Şimdiden teşekkür ederim yorum yapanlara. Hayırlı günler.

Etiketler
Ynt: 1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım

Evet arkadaslar bende 1990 model pajero 3k almayi dusunuyorum arastirmama ragmen fazla bir bilgi bulamadim hafif off road icin dusunuyorum yukseltmeli stt lastikli vs yardimci olursaniz bende sevinirim.

birsel' Alıntı:
Taş gibi arabadır, sahibini üzmez.
Tamam taş gibidir üzmezde biraz anlatırsanız mesela sizin aracınız varmı yakıtı nasıl gidişi nasıl hangi lastiği kullanıyorsunuz off road donanımı yaptırdınızmı vs vs yardımcı olursanız sevinirim.Çünkü ciddi ciddi bu aracı alıp off road donanımı yapıp hafif off road ve kamp donanımlı bir araç yapmayı düşünüyorum.

Merhabalar,
daha önceki mesajımda sizi üzmez demiştim, biraz açayım konuyu. Şöyleki, bu güne kadar 5 değişik marka 4x4 aracım oldu. Bunlar Defender, Pajero, Niva, G.Vitara, Cherokee. Ben hiç bir aracıma ağır offroad donanımı yaptırmadım, çünkü çok ağır off road yapmadım, daha hafif offroad da MT yada AT lastik ve vinç en gerekli donanımlar. Pajero yu 3 yıl kullandım,1990 model 3k. idi. hem çamurda hem de tırmanışta beni hiç üzmedi. Motorundan gerekli gücü, şanzımandan gerekli çekişi sorunsuz alırsınız. 15-20 yıldır pajero kullanıp hala vazgeçemeyen arkadaşlarım var. Saygılar.

İzmir de, satılık yapılı bir tane var. Bir bakın derim, haki renkte olması lazım.

birsel' Alıntı:
İzmir de, satılık yapılı bir tane var. Bir bakın derim, haki renkte olması lazım.
ona baktım dostum 88 model 22.000 demiş fiyatı biraz fazla geldi ...

Abi Bolu da bi araç var onu almayı düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-orjinallik-abidesi-pajero-agir-sartlarda-kesinlikle-kullanilmadi-193736276/detay

Bi yorum yapabilirmisin bu araba hakkında ?

Boluya gidip aracı iyi bir serviste komple baktırmak lazım bende sahibine bazı sorular sordum bu aracın cevabını bekliyorum.

YlmzCnrYldrm' Alıntı:
Abi Bolu da bi araç var onu almayı düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-orjinallik-abidesi-pajero-agir-sartlarda-kesinlikle-kullanilmadi-193736276/detay

Bi yorum yapabilirmisin bu araba hakkında ?
Araba fotolardan iyi gibi görünüyor. Vinci olması da artısı. Ama baktırmadan almayın kesinlikle

İşin en kötü tarafı Bolu gibi yerlerde arabaya baktırcak usta bulunmuyor sırf bu sebepten dolayı İstanbul dan Suzuki almayı bile düşünüyorum ufacık ilçede Pajero dan anlayacak adam olduğunu düşünmüyorum itekim bu araba 90 model açıkcası beni korkutuyor İstanbulda pinin var olmazsa ona bakıcam vallahi eski araba almanın derdi büyükmüş ilk defa böyle bişey yapıcam hayırlısı bakalım.

İşin aslı bende bu niyete girdim hayırlısı cherokee nin vergi sıkıntısı olmasa direk alıcamda vergi maalesef çok.

YlmzCnrYldrm' Alıntı:
İşin en kötü tarafı Bolu gibi yerlerde arabaya baktırcak usta bulunmuyor sırf bu sebepten dolayı İstanbul dan Suzuki almayı bile düşünüyorum ufacık ilçede Pajero dan anlayacak adam olduğunu düşünmüyorum itekim bu araba 90 model açıkcası beni korkutuyor İstanbulda pinin var olmazsa ona bakıcam vallahi eski araba almanın derdi büyükmüş ilk defa böyle bişey yapıcam hayırlısı bakalım.
Size tavsiyem, Pinin almayın, Bolu merkezde pajero ya bakacak bir servis illaki vardır. Gene olmadı Suzuki tercih edin.

Arkadaşlar bende 3 kapı ciddi off road yapılı 93 model satılık pajero var düşünürseniz arayın yardımcı olurum fiyat konusunda Sahibinden ilan no 174873432

Sent from my iPhone using Tapatalk

erdinc.abay.9' Alıntı:
Arkadaşlar bende 3 kapı ciddi off road yapılı 93 model satılık pajero var düşünürseniz arayın yardımcı olurum fiyat konusunda Sahibinden ilan no 174873432

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dostum yanlis anlama ama bu fiyat cok deilmi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri