1996 Suzuki Vitara 5 Kapı Otomatik 2000 Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dogan33 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,282

dogan33

Yeni Üye
Merhabalar uzun zamandan beri forumun okuyucusu olarak devam ettikten sonra bende aranıza katılmak istedim 1 haftadır off road gezılerı ıcın uygun bı araba arıyordum sıan 1996 SUZUKI VITARA 2000 DIZEL OTOMATIK 5 KAPI bı araba buldum anlastım fıyatta sayılır fakat hıc bı bılgım yok ıyımıdır sorunlumudur yedek parca bulma sıkıntımı VE ADANADA NEREYE GOSTEREBILIRIM KAPSAMLI bilgi verirseniz cok ama cok sevınırım sımdıden tesekkurler

Etiketler
Ynt: 1996 Suzuki Vitara 5 Kapı Otomatik 2000 Dizel

Suzuki'nin Türkiye pazarına sunduğu "1996 SUZUKI VITARA 2000 DIZEL OTOMATIK 5 KAPI" aracı yoktur. Bulduğunuz aracın özelliklerini tam öğrenebilirseniz daha fazla yardımcı olabilecek arkadaş olacaktır diye düşünüyorum.

İlhami bey öncelikle çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için.Sizin yanıtınızdan sonra arabanın sahibini tekrar aradım ve dogruladı 2000 turbo dizel otomatik ayrıca (arazi vitesi var diye ayrıntı verdi) 4x4 1996 model .youtubedede var bu araba belki dışarıdan gelmiştir bilmiyorum arabayıda hiç tanımıyorum ama istediğim tüm özelliklere sahip yarın arabayı görmeye ve adanada gösterecek birini bulursam göstermeye gideceğim.inşallah dediği gibidir

Hafızam beni yanıltmıyorsa motor değişiminin yasal olduğu dönemde Antalya bölgesinde bu araçlardan yapılmış hararet sorunu nedeni ile eskiye dönülmüştü. Ama şu an 8. Suzukisini kullanan birisi olarak tekrar söylüyorum Suzuki Türkiye'ye bu araçtan hiç ithal etmedi.

İlhami bey yarın bakıp mutlaka buraya yazacam deneyımlı ınsanların yorumları benım ıcın cok onemlı tekrardan tesekkur ederım dediklerinizide cok dikkate alarak aracı almadan araştırcam bana arac sahibi arabanın ve motorunun fotolarını gonderdı http://www.youtube.com/watch?v=Vq_RKRhBW5w linkteki aracla rengı motoru ıcı dısı herseyı 1 e 1 aynı ızlersenız sevınırım

Doğan bey öyle bir araç yok demiyorum. Araç kişisel imkanlar ile Türkiye'ye getirilmiş olabilir.
Hali hazırda 2003 Grand Vitara TD de Bolu'da var ama benim bildiğim Hollanda'dan yıllar önce yöresel deyimle almancı bir amca getirmiş.
Özetle parça bulmakda zorlanabilirsiniz.

dogan33' Alıntı:
İlhami bey yarın bakıp mutlaka buraya yazacam deneyımlı ınsanların yorumları benım ıcın cok onemlı tekrardan tesekkur ederım dediklerinizide cok dikkate alarak aracı almadan araştırcam bana arac sahibi arabanın ve motorunun fotolarını gonderdı http://www.youtube.com/watch?v=Vq_RKRhBW5w linkteki aracla rengı motoru ıcı dısı herseyı 1 e 1 aynı ızlersenız sevınırım
Merhaba dogan33,

Bu bahsettiğiniz aracı aldınız mı? nasıl çıktı bilgi vermeniz mümkün olur mu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri