1998 Model Suzuki Vitara'nın LPG'de Gaz Yakmaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sozsarikaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,880

sozsarikaya

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba
araba gazda giderken gaz yemiyor bazen ayağımı gazdan çekiyor tekrar veriyorum düzeliyor fakat bir süre sonra tekrar yapıyor.Stafanelli gaz var lpg ustasına gittim bilgisayara bağladı arabanın benzindede enjektör basınçlarının dengesiz olduğunu hava emiş sensöründe problem olabileceğini söylüyor.Yada hava klepesinde.
Bana yardım edebilecek ustalarım vardır mutlaka.

selamlar

Etiketler
Ynt: 1998 Model Suzuki Vitara'nın LPG'de Gaz Yakmaması

aracı lpg yi bir yana bırakıp..benzinle 10 numara çalışır hale getirin öncelikle .. ;)

benzin filitresi.,hava filitresi,bujileri yenileyin .,bari elinizdegmişen yagda yenileyin

sonrasında benzin enjektörlerinizi lukas yada bosch marka makinada ultrasonic sistemle temizletip test yaptırın .

aracı bilbisayarla arıza arama cihazına baglatıp beyin de arızalı gösteren parcaları yenileyin arac arızasız cıkınca lpg cinin yolunu tutup bana otomtik kalibrasyon ayarı yap deyin ..

lpg ciniz gene ayarlayamayıp orası şurası derse ;) ona ne yapacagıza siz karar verin. :D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.