1999 model 2.5 TDİ Hyundai Galloper Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cycle71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,087

cycle71

Yeni Üye
KM: 242.000
Mart 2010'da 18.000 TL'ye satın alınmış, yaklaşık 5.000,- TL masraf yapılmıştır, yapılan tüm masrafların faturaları mevcuttur, yapılan masraflar özetle şöyledir. Yakıt deposu, komple egzos, triger seti, amortisör (2 adet), rot başları, motor üst kapak, 4 adet enjektör, kilitleme somunları (auto free whell 2 adet). Masrafların hepsi yetkili serviste yapılmış ve 2 yıl garantisi mevcuttur, anlayacağınız yapılacak tüm ağır bakımlar yapılmıştır, bu masraflara rağmen neden mi satıyorum, arazi haricinde şehir içinde aracı eşim kullanıyor ve bayanlar için kullanımı biraz zor olduğu için artık kullanmak istemiyor, satış için baskı yapıyor... evli olanların halimden anlayacağını umut ediyorum, aracın son fiyatı 23.000,- TL'dir, belki küçük bir pazarlık payı olabilir, gerçekten bu kadar temiz bir galloper bulmanız mümkün değil, yakıt sarfiyatı şehir içi: 33 krş, şehir dışı: 27 krş, ilgilenenlere fotoğrafları gönderilebilir, araç hakkında fazla bilgi için Hyundai'nin Erzurum Şubesi Cihan Otomotiv

Etiketler
Ynt: 1999 model 2.5 TDİ Hyundai Galloper Satılık

Ne güzel !!!

Bu ilk mesajların satılık bölümünde olması gerçekten çok güzel....

Ha .... Bu arada.... ben araçla ilgilenmiyorum ama, fotoğrafları burda görsek iyi olur sanırım???

Nerede ve nasıl bir mesaj isterdiniz... insanların gezdiği yerleri diğer insanlarla paylaşmasını tasvip etmiyorum, 23 yıldır yurdumun dört bir yanını geziyorum ve maalesef insan oğlunun girdiği her yeri berbat ettiğini görüyorum, görülesi ender yerleri diğer insanlarla paylaşarak yok olmalarını istemiyorum, durum budur arkadaşım, başka bir yere mesaj yazmaya niyetim yok anlayacağın...

Merhaba
yazınızdan anladığım kadarıyla erzurumdasınız.Benzer bir araçla İstanbulda ilgileniyorum.Eşiniz kullandığına göre günlük kullanıma uygun bir araç.Merak ettiğim bazı konular var:Cevap verebileceğinizi düşünüyorum.Yıllık vergisi ne kadar?Parça bulmakta sorun yaşıyormusunuz ve bakımlı zormu?
teşekkürler

Yıllık vergisi 650,- TL (2x325 TL), araç 99 yılından itibaren sadece 3 yıl ve 6 farklı türde üretildiği halde ilginç bir şekilde tüm parçaları mevcut, motor bakımları oldukça ucuz, yaklaşık 10 gün önce motorun üst kapağını değiştirdim, muadili bir aracın bu tür masrafı yaklaşık 3.000 TL, işçilik dahil 875,- TL'ye maloldu bana, bunun sebebi aracın motoruna ait hemen hemen tüm parçaların H100 ve Starex modeli ile aynı olması, ancak diğer parçaları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, örneğin araca iki adet kilitleme somunu aldım yakın zamanda, orjinal fiyatı 2.600 TL idi, itirazlarım üzerine fiyatı 1.600 TL'ye düşürebildim, ancak benim aracımla ilgilenirseniz ağır bakımlarını tamamen yaptım, anlayacağınız uzun bir zaman problemsiz binebilirsiniz.

Aracınız uzun şasemi kısa şasemi varsa fotolarını ekliyebilirmizsiniz.

Arkadaşlar

Sn.cycle71 çok sinirli görünüyor.

Sinirinin sebebi, sahibinden.comdaki ilanındada belli oluyor.

Alacaksanız alın , soru sormayın.

Saygılarımla

Mülayim
Mesut Gun

Arkadaşlar

Sn.cycle71 çok sinirli görünüyor.

Sinirinin sebebi, sahibinden.comdaki ilanındada belli oluyor.

Alacaksanız alın , soru sormayın.

Mesut bey, halimden anlamış teşekkür ederim, iyi niyet ve güven insanı insan yapan erdemlerden, bu şekilde hareket etmeye çalışsamda suistimallerle karşılaştığında insanın bütün enerjisi gidiyor, evet aracı vicdansız, hayatı sadece bu yaşamdan ibaret sayan bir satıcıdan aldım, aldıktan sonra gördümki 4x4 dahil araçta bin türlü masraf var, bazı anlar aracı ostimde hurdaya vermek bile aklıma geldi, eşimin tüm karşı duruşlarına rağmen satın aldığım bu araç parası bir yana bütün enerjimi bitirdi, ancak bahsettiğim gibi değerine göre olağanüstü masraflar yaparak şu anda tek kuruş masrafı kalmayan bir araç haline geldi, halimden anlayanlara teşekkürlerimi sunarım.

Aracınız uzun şasemi kısa şasemi varsa fotolarını ekliyebilirmizsiniz.

Araç uzun şase, galloper'ı bilenler bilir, markası haricinde hyundai ile bir alakası yok, araç pajero şase üzerine oturtulmuş, zaten pajero fabrikası kapanınca devir alınarak sadece 3 yıl üretimde kalmış, ardından malumlarınız hyundai'nin uyduruk cadde jeepleri üretilmeye başlanmış, aracın değerini bilecek ve gidemediğim yerlerde kullanabilecek bir alıcıya son 22 bin TL'ye bırakacağım... Fotoğraflarını çekip en kısa süre içerisinde ekleyeceğim, saygılar

Mesaj alınmıştır, en kısa süre içinde fotoları göndereceğim. iyi günler.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSCN0852

DSCN0853

DSCN0855

cycle71' Alıntı:
Nerede ve nasıl bir mesaj isterdiniz... insanların gezdiği yerleri diğer insanlarla paylaşmasını tasvip etmiyorum, 23 yıldır yurdumun dört bir yanını geziyorum ve maalesef insan oğlunun girdiği her yeri berbat ettiğini görüyorum, görülesi ender yerleri diğer insanlarla paylaşarak yok olmalarını istemiyorum, durum budur arkadaşım, başka bir yere mesaj yazmaya niyetim yok anlayacağın...

neyi tasvip edip etmediğinizi ben de anlamış değilim de...
arkadaşların dediği şey burası mal satma sitesinden ziyade bir paylaşım sitesidir, araç satım sitesi yeterince mevcut zaten...sinir ve stresinizi orda paylaşabilirsiniz...
sizin gibi pek çok kişi burada bu şekilde ilan vermiş ve aynı tepkiyi almıştır...
burada amaç yardımlaşmak ve hobilerimizden keyif almaktır...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR