2.7 Grand Cherokee Egzoz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borozanci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,377

borozanci

Kamp I
Merhaba 2.7 grand cherokee egzoz yapmis bir kisi bile yok mu su koskoca camia da

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Egzost patlak mı ? Ses mi almaya çalışıyorsunuz ? Patlaksa tüm egzozcular birşey bulur yapar , sorun ses ise 2.9 td 5 silindir aracım var , egzosttan ses gelmez egzozu boşaltmadıktan sonra , özel egzost yaptırdım ford 1210 kamyon gibi oldu soktuk aldik.kisacasi dizelden benzinli gibi düzgün egzost sesi alamazsınız . Selamlar

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Egzost patlak mı ? Ses mi almaya çalışıyorsunuz ? Patlaksa tüm egzozcular birşey bulur yapar , sorun ses ise 2.9 td 5 silindir aracım var , egzosttan ses gelmez egzozu boşaltmadıktan sonra , özel egzost yaptırdım ford 1210 kamyon gibi oldu soktuk aldik.kisacasi dizelden benzinli gibi düzgün egzost sesi alamazsınız . Selamlar

Hocam eline saglik tesekkur ederim bilgine ben nette arastirdim uzun sure hemde youtube da bir kac tane yapilmis var v8 kadar olmasa da ses bir nebze tatminkar istanbul da bir kac sirketle gorustum olur abi yapariz diyen de oldu ses alamayiz diyen de bir de yine youtube da 1.4 1.5 dizel araclardan muhtesem ses cikiyor 2.7 lt motordan nasil olur da ses alamayiz abi anlayamiyorum teknik engeller mi var ?

Hocam eline saglik tesekkur ederim bilgine ben nette arastirdim uzun sure hemde youtube da bir kac tane yapilmis var v8 kadar olmasa da ses bir nebze tatminkar istanbul da bir kac sirketle gorustum olur abi yapariz diyen de oldu ses alamayiz diyen de bir de yine youtube da 1.4 1.5 dizel araclardan muhtesem ses cikiyor 2.7 lt motordan nasil olur da ses alamayiz abi anlayamiyorum teknik engeller mi var ?

Benim arac 2.99 yani 3000cc 5 silindir ses cikmiyor ha unimogum 6000 cc 6 silindir turboyu yedikten sonra ondan da ses cikmiyor , motor sesi degil egzosttan gelen boru sesi oluyor ne yazikki cunku malum kapali motor sıkıştırma ile patlıyor patlama sesi blogun icinde yok oluyor benzinli motor patlamayi yapinca zaten subaptan ses oldugu gibi eksoz a gidiyor , turbo benzinde de sesi kesiyor ama motor buyudukce gumburtu oluyor dizellerde motor 10000cc olsun homurtu sesi olmaz

Benim arac 2.99 yani 3000cc 5 silindir ses cikmiyor ha unimogum 6000 cc 6 silindir turboyu yedikten sonra ondan da ses cikmiyor , motor sesi degil egzosttan gelen boru sesi oluyor ne yazikki cunku malum kapali motor sıkıştırma ile patlıyor patlama sesi blogun icinde yok oluyor benzinli motor patlamayi yapinca zaten subaptan ses oldugu gibi eksoz a gidiyor , turbo benzinde de sesi kesiyor ama motor buyudukce gumburtu oluyor dizellerde motor 10000cc olsun homurtu sesi olmaz

Benim 2.7den ses cikarma hayali su oldu ama pes etmicem abi deneyecegim bilgin icin tesekkur ederim

Ses çıkaran adamlar var ama sesi ekzozda olusturuyorlar yani ekzosa gelen havayi icerde borulardan geciriyorlar kalinlastiriyorlar vs vs o ses veriyor
bulursan oyle bir egzost bende alayim

Ne dusunuyorsun abi yeterli bence vanali olacak birde

Hic olmaz diyenlere karsi bence gayet iyi birde esagarage var abi biliyormusunuz videolarini izledim gayet basarili

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.