2 Yamaha Tenere 660z Ile Toros Dağları’nda Motosiklet Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erol81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,712

erol81

Ana Kamp
İki Arkadaş 4 günde 2.750 km yol katederek yaptığımız gezimizin videosu

İstanbul'dan çıkarak Tuz Gölü,Hasan Dağı,1250 metredeki Gülek kalesi,Offroadçuların favori mekanı Hacıkırı-belemedik yolu,Varda köprüsü,Aladağ Milli Parkı,Ürgüp-Göreme-Avanos,Küre dağları gibi önemli yerleri gezdik
Akşamları kamp yaptık kamp irtifamız 1250-2500 arasıydı.
Daha önce görmediğimiz yerleri görmek ve eğlenmek için çıktık yola öylede oldu hatta daha önce 2 kez gördüğüm peri bacalarının arasından sürme keyfi bambaşkaydı ve Tuz gölünün içinde motor kullanma deneyimi :smiley:
Gezide şehirleri değil şehir dışında kalan güzel mekanları gezmeyi hedefledik ,iç anadoluyu komple köy yollarında gezdik diyebilirim
Toplam Maliyet: Benzin 500 tl,Yiyecek 100 tl konaklamaya para harcamadık çünkü hep çadırda kaldık

ERO20131
EROL14171
EROL14111
EROL20641
EROL14771

EROL20671

Son düzenleme:

Eski bir motosikletci olarak agzimin suyu akti,imrendik sizlere....tekerinize saglik.
Gerci eski motorcu olmaz....suan da motosikletsiz motorcu olunur :smiley:

erhan_41 / tuzla
Erhan bey bende 20 senedir motosiklet kullanıyorum zaman zaman bende motorsuz kaldım halinizi çok iyi anlıyorum ama ozamanki motivasyonlarım bu son motorumu almamı ve geziler yapmamı sağladı en kısa zamanda darısı başınıza...

Eski bir motosikletci olarak agzimin suyu akti,imrendik sizlere....tekerinize saglik.
Gerci eski motorcu olmaz....suan da motosikletsiz motorcu olunur :smiley:

erhan_41 / tuzla
Erhan bey bende 20 senedir motosiklet kullanıyorum zaman zaman bende motorsuz kaldım halinizi çok iyi anlıyorum ama ozamanki motivasyonlarım bu son motorumu almamı ve geziler yapmamı sağladı en kısa zamanda darısı başınıza...

Valla söyleyecek hiç bir şey yok bence video ve fotoğraf kareleri her şeyi çok güzel anlatmış tekerinize yüreğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş motorlar doğa dostluk onnumara daha ne olsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harika bir gezi olmuş. Video ve fotoğraflar her şeyi çok güzel anlatıyor. Yüksek rakımlı dağ başında kamp kurmak nasıl bir deneyim? Isınma sorunu yaşadınız mı? Yabani hayvan saldırısına uğradınız mı? Ya da önlem olarak herhangi bir şey yaptınız mı? Tekrar tebrik ederim..

Harika bir gezi olmuş. Video ve fotoğraflar her şeyi çok güzel anlatıyor. Yüksek rakımlı dağ başında kamp kurmak nasıl bir deneyim? Isınma sorunu yaşadınız mı? Yabani hayvan saldırısına uğradınız mı? Ya da önlem olarak herhangi bir şey yaptınız mı? Tekrar tebrik ederim..
Çok teşekkürler.. Yüksek rakımlı dağlarda ben sürekli kamp yapıyorum hatta orada kamp kurduğumuz yerin karşısı Aladağlar çok beğendik ama çıkma fırsatı bulamadık o gezide ,daha sonra 2016 da gelip emler zirvesine çıktık o zamanda oralarda 2 gün kamp yapmış olduk ve orada inanılmaz dağ keçileri ve yaban hayatı var bu zamana kadar hayvanlardan yana sıkıntı yaşamadım.Benim çekindiğim herzaman 2 ayaklılardır :smiley: oyüzden kamplarımızı genelde yoldan görülmeyen kuytu veya manzaralı yerlere kuruyoruz.Isınmayla ilgili bir problem yaşamadık ekipmanımız bu işi hobi olarak yaptığımız için orta kalitede ve yeterli, inşallah sizde bu işin keyfine varır en kısa zamanda oralara gidersiniz..

İki Arkadaş 4 günde 2.750 km yol katederek yaptığımız gezimizin videosu

İstanbul'dan çıkarak Tuz Gölü,Hasan Dağı,1250 metredeki Gülek kalesi,Offroadçuların favori mekanı Hacıkırı-belemedik yolu,Varda köprüsü,Aladağ Milli Parkı,Ürgüp-Göreme-Avanos,Küre dağları gibi önemli yerleri gezdik
Akşamları kamp yaptık kamp irtifamız 1250-2500 arasıydı.
Daha önce görmediğimiz yerleri görmek ve eğlenmek için çıktık yola öylede oldu hatta daha önce 2 kez gördüğüm peri bacalarının arasından sürme keyfi bambaşkaydı ve Tuz gölünün içinde motor kullanma deneyimi :smiley:
Gezide şehirleri değil şehir dışında kalan güzel mekanları gezmeyi hedefledik ,iç anadoluyu komple köy yollarında gezdik diyebilirim
Toplam Maliyet: Benzin 500 tl,Yiyecek 100 tl konaklamaya para harcamadık çünkü hep çadırda kaldık

Ekli dosyayı görüntüle 2425 Ekli dosyayı görüntüle 2427 Ekli dosyayı görüntüle 2426 Ekli dosyayı görüntüle 2429 Ekli dosyayı görüntüle 2428
Geziniz başarılı ve eğlenceli görünüyor, nice bol maceralı yıllara...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri