2001 Prado 90 3.4 V6 Bilgi Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Rifyrif Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,046

Rifyrif

Yeni Üye
Merhaba sahibndende bulunan pradoyu almayı düşünüyorum. Sorunsuzluktan dolayı toyotadan vazgeçemiyorum. Hem arazi hem şehir içi kullanımını birde yakıt olark ne kadar yakar bilmek istiyorum. Sanırım ikinci eli zayıf bir araba. Konuyla ilgili bana yardım edebilirmisiniz. Bu paralara ne alabilirim başka. Günlük kullanacagım aracı.

Etiketler
Sanırım bir hafta öncede bu araç hakkında bilgi isteniyordu.Aynı araçtan bahsediyorsunuz sanırım.Tek araç vardı ilanda sizden önceki arkadaşa araç hakkında kısa bilgiler verdim kendisi almaya gidecekti sanırım takvim sorunu oldu siz de araca talip oldunuz.
Arac 15 lt civarında yakacaktır benzinli olarak lpg olarak 18 lt civarında olur (bir iki lt fark eder kullanıp tarzı ve sehir trafiği durumu)
Ek olarak size öneri olarak grand vitara önerebilirim yeni kasa değil tabiki bir önceki kasa

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar ben bu araçtan daha önce kullandım ama yurtdışında kullanmıştım 1 sene içerisinde sattım.yakıt tüketimi 18-19 litre civarlarındaydı bana en büyük yarattığı sorun elektrik aksamının ve motor pistonlarında sürekli sorun çıkarmasıydı.Günlük kullanımda yüksek yakıttan dolayı çok problemli bir araç.Yurtdışında olmama rağmen o yıllarda 2. eli tutulmayan bir araçtı ben o zamanlar 6000 dolara sattım türkiyede aşırı pahalı o fiyat söyleyeceklerim bu kadar yine de birşey hakkında bilgi almak istiyosanız sorabilirsiniz.

Teşekkürler arkadaslar. Aracı aldım. Bundan sonrası benzin koyup gitmeye bakar. Kazasız sürüşler hepinize

Sanırım bir hafta öncede bu araç hakkında bilgi isteniyordu.Aynı araçtan bahsediyorsunuz sanırım.Tek araç vardı ilanda sizden önceki arkadaşa araç hakkında kısa bilgiler verdim kendisi almaya gidecekti sanırım takvim sorunu oldu siz de araca talip oldunuz.
Arac 15 lt civarında yakacaktır benzinli olarak lpg olarak 18 lt civarında olur (bir iki lt fark eder kullanıp tarzı ve sehir trafiği durumu)
Ek olarak size öneri olarak grand vitara önerebilirim yeni kasa değil tabiki bir önceki kasa

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu dedikleriniz doğru katılıyorum 18 lt aşağı yakmaz bence de , v motor olduğundan dolayı.. Daha önce ne araçlar kullandığınız bilmiyorum ama arkadaşların dediklerini kulak ardı etmemek lazım. Aldıysanız hayırlı olsun.

Bence o paralara değmez tamam toyota ama kaç yıllık araç ve yakıtıda fazla 18litre gösteriyor fabrika verilerinde , yani buda demek oluyor ki 20lt gibi civarı yakar fabrika verilerinde biliyorsunuz ki standart şartlarda araçları makineye bağlanıp ölçülüyor . O paraya o araç değmez bence türkiye şartlarında 20litre aşırı bir değer. Alana satana hayırlı olsun.

O araç 99 yada 2000model ruhsatına da yanlış yazılmış,Toyota nın kendi sitesinden şase numarasından sorguladım trafik yanlış yazmış ve araçta 12bin hasar kaydı var . Yakıt tüketimi sonra ki iş ama sağlam yakıyor gibi 18 19 az değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sonraki alıcak olan arkadaş atlamasın buraları okursa net bilgi bunlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anladım bilgi için teşekkür ederim ama konuyu açan kişi yazmıyor bile herhalde rahatsız oldu konudan eğer aracı aldıysa .tabiki dikkat etmek lazım 52 bin tlye alıp 65bin tl yazarlar burası türkiye .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR