2004 Orjinal Palio Tiptronic

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrstar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,643

mrstar

Kamp II
Yer
istanbul
Araçta en ufak boya ve ya kaza yoktur; oje ile bile boyanmamıştır. Klima vardır. kilometresi 120.000 dir ;100.000 i göztepe gebze arası otobanda yapmıstır. Satacak olmama rağmen 120bin bakımı aksatılmayıp trigeri dahi değişmiştir (sorunuz Yetkili servis Göztepe Oto). Dolayısıyla satmak için hiç bir acelem yoktur, aracın benden baska kullananı olmamıştır ve çukura dahi düşmemiştir. Lastikler oldukça iyi durumdadır alüminyum alaşım jantları fotoğrafta görünmektedir. Bir sonraki bakıma kadar benzinden baska masrafı yoktur, lpg takılmamıstır 250 krş otoban sarfiyatımdır 130 km/h hızda.

Peki arkadaş bu arabayı neden satıyorsun şeklinde sorunuzu duyar gibi oldum:

Çünkü;

1, küçük arabadan sıkıldım otobanda çok baskı altında hissediyorum kendimi ve büyük arabaya ihtiyaç duyuyorum.

2, off-road araç alacağım (yanlız 4 çeker süslü jiplerden değil çaamur için off-road aracı), bu nedenle takas olur.

Herkesin dediği gibi aracın takas fiyatına 2.000 ytl koymuyorum, 7.500 ytl koyuyorum. :smiley: istediğim araç pek ucuz değilde!?...

Etiketler
Ynt: 2004 Orjinal Palio Tiptronic

Arkadaslar hiç talep gelmemesine üzüldüm yabancıya gitmeyecek bir araç; tamam burada herkes off road ile ilgilenebilir ama eşe dosta yarayacak bir aracım vardır
fiyatta da Fiat'ta da anlaşırız

güncel..
16.000 ytl
http://www.sahibinden.com/bakimlari_eksiksiz_2004_palio_WQQaXQQ11299071WQQpXQQdisplayitem

1981 cj8 takas düşünürmüsünüz? aracınızı arkadaşımın eşine düşünüyoruz. selamlar

şu fiyat bu fiyat dememek lazım alan satan hayrını görsün 1 yıl kullandım palio çok memnun kaldım yakıtı az kullanımı kolay bir araçtır 4x4 almak için satmıştım

sn sahin05 evet biraz fazla yazdıgımın farkındayım ama bu araç o fiyat altta link veriyorum aynı model dizel onuda ben satıyorum o fiatında fiyatına yorumunuzu beklerim saygılar
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=20894.0

sn aphaz bu aracı pasife almıstım aslında satıstan vaz gecmek uzereyim piyasa cok kotu, ancak üst satırda linkini verdiğim arac ile düşünebilirim.

sn pancarmotorcu fiyat meselesi için teşekkür ederim, palio konusunda da soylediklerinize katılıyorum araçta 4. senem bitti böyle ön takım, böyle yürüyen aksam görmedim araca 125000 km boyunca lastik ve benzinden baska birşey koymadım (periyodik bakımlar hariç) saygılar
ümit

Ümit bey aracınızla ilgili araştırma yapayım aracın km biraz çok bundan dolayı, sizde jeeple ilgili bilgi toplayın, hiç cj8 kullandınızmı bilmiyorum? sonra karşılıklı anlaşma sağlarsak takas yapar hayırlı olsun deriz....selamlar

ilkantek' Alıntı:
Arazi diyorsunuz üzerini tamamlayabilecek misiniz ?
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=27595.0

Allaha şükür üzerini tamamlayabilirim ama aracınız tarzım değil ::smiley:
teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.