2006-2009 Model Arası Sportage 2.0 Crdi Ex Hakkında Görüş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gansterler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,723

gansterler

Yeni Üye
2006-2009 model arası SPORTAGE 2.0 CRDi EX, dizel yarı otomatik veya otomatik araç almayı düşünüyorum. Görüşleriniz nedir? Kronik sorunları var mıdır? Beğendiğim araçlar 150.000-200.000 km arası araçlar. İleride ne gibi sorunlar yaşarım kolay parça bulur muyum? Birde yakıt durumu nedir? 100 km de kaç litre yakar? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum :smiley:

Son düzenleme:

Etiketler
2006-2009 model arası SPORTAGE 2.0 CRDi EX, dizel yarı otomatik veya otomatik araç almayı düşünüyorum. Görüşleriniz nedir? Kronik sorunları var mıdır? Beğendiğim araçlar 150.000-200.000 km arası araçlar. İleride ne gibi sorunlar yaşarım kolay parça bulur muyum? Birde yakıt durumu nedir? 100 km de kaç litre yakar? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum :smiley:
Yeni konu açmak yerine buraya yazayım istedim arkadaşın sorularına verilecek cevaplar tavsiye görüş ve önerileriniz benim için önemli çok şükür freelander den bayagı bi zararla kurtuldum şimdi 2006 bi sportage buldum ekspertiz yaptırıp almayı düşünüyorum ın ne dersiniz ?

Teşekkür ederim.

Arkadaşıma 2007 modelini aldık 12000 binde 2 yıl kadar oldu çok memnun,bu yaz egede arazili bozuk yolda radyötürü delinmiş araçları teknik olarak çok az anlar ona hararet saatine çok dikkat etmesini söylemişdim gezilerinde yaz ayları için özellikle ,araç su eksikliginden hararet yapmış İstanbula kadar ite kaka geldi tabiri caizse ama arkadaşım önceleri suçlu buluyordum sonra anlaşıldı ki göstergedeki hararet saati sürekli normali gösteriyordu,böyle sıkıntısı oldugunu tamircimiz belirtti sonuç olarak sıfır üst kapak ve komple motor parça işçilik 7500 tl. mal oldu.Parça fiyatları makul ve mekanikleri hyundayi tuskon du sanırım aynı ama fiyatına göre gayet iyi donanıma sahip bir araç.

Cevabınız için teşekkür ederim başka bilindik kronik bi sıkıntıları varmıdır acaba

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.