2007 Suzuki Grand Vitara 2.0... Lpg Li 217.000 Km De.. Manuel, Kazasız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan euzlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,735

euzlu

"YANOFF" KARS...
Yer
Kars/Trabzon
ARAÇ 217.000 Km.DE, MUAYENESİ 2016 EYLÜLE KADAR, TOPLAM HASAR KAYDI 3800 TL, 3 AYRI KAYDI VAR, BİRİ 145 TL GEÇEN SENE, DİĞERLERİNİN İKİSİ DE SİSTEMDE PARK HALİNDE ÇARPMA OLARAK GÖRÜNÜYOR Kİ BİRİ STEPNE ve KAPAĞININ OTOPARKTA ÇALINMASIDIR 2208 TL, DİĞERİ YİNE PARK
HALİNDE ÇARPMA VE 1600 TL... ARAÇ HAREKETLİYKEN BİR KAZASI YOK... TOPLAM 3 PARÇA BOYA VAR, SAĞ ÖN ÇAMURLUK, SOL ÖN KAPI VE HIRSIZLIKTA ALDIĞI HASAR YAPILIRKEN DÜZGÜN BOYANMAMASINDAN KAYNAKLI MACUN ÇATLAĞI SEBEBİ İLE ARKA BAGAJ KAPAĞI... 6 LI CD/MP3 ÇALAR VAR, KOLTUK ISITMALARI MEVCUT, MANUEL VE KUMAŞ KOLTUK, ÇALIŞMAYAN HİÇ BİR ŞEYİ YOK, 4 TANE SIFIR BALATAM VAR, ÜZERİNDEKİLERDİ İYİ, ALAN ARKADAŞA VERECEĞİM KULLANILMAMIŞLARIDA... LPG Sİ YAĞLAMALI SİSTEM LANDİ RENZO, YANİ İTALYAN, 178.000 KM DE İKEN TAKILMIŞTIR, ARACIN SIFIRDAN BERİ SERVİS VE BAKIM KİTAPÇIKLARI BENDEDİR.. ARAÇTA ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA VE AÇMA/KİLİTLEME MEVCUTTUR...

ÖN KAPUTU BEN MAT SİYAH KAPLATTIM, ÖN PANJURLA BİRLİKTE, ALT BOYASI KESİNLİKLE ORJİNAL AMA KM SİNDEN DOLAYI ÇOK TAŞ İZİ VE EZİĞİ VARDI, BOYATSAM SATARKEN SORULARLA UĞRAŞMAK İSTEMEDİĞİMDEN VE ŞIK OLDUĞUNDAN KAPUTU MAT SİYAH KAPLATTIM,

TAKAS SADECE 1997 VE ÜSTÜ KARE KASA (XJ) JEEP GRAND CHEROKEE İLE OLUR,

BAŞKA ARAÇ VB. İLE TAKAS TEKLİFİNDE LÜTFEN BULUNMAYINIZ....

NOT: İSTEYENE ÖZELDEN ŞASE NOSUNU GÖNDEREBİLİRİM...

ilan linkim;
2007 Suzuki Grand Vitara 2.0 JLX-AL 41.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 227376069

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.