2011 Model 4x4 Esp'li Laurate Look Paket 60000 Km'de Satılık Sorunsuz..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sial Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,704

sial

Ana Kamp
merhaba arkadaşlar...
almadan önce forumda tam bir sene araştırmaları, yorumları okuduğum ve sonrasında bu forum sayesinde (tüm merak etiğim konuları öğrendiğim) en az 4-5 sene binmeyi düşündüğüm dusterımı malesef ev aldığımdan dolayı satıyorum :(
en son bakımını zonguldak özdemir alışır renault servisini 55.000 km de yaptırdım. bakımda ekstra olarak ön diskler ve arka amortisörler, viraj denge çubuğu lastik takozlarıda dahil olmak üzere değiştirdim. başta belirttiğim gibi 4-5 sene binmeyi düşündüğümden tüm eksik gedik ne varsa hepsini yaptırdım. tamamen sorunsuz gönül rahatlığıyla bine bileceğiniz bir araç. zaten dusterı bilen bilir bakımlarını düzenli yaptırdıktan sonra uzun yıllar hiç sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bir araç.
arabamı 49.250 tl den satışa çıkardım. tabiki makul bir pazarlık payı vardır..
ilgilenen olursa telefon numaram: 05336127908 (tolga akbostancı)
20151212 123931
20151212 123958
20151212 124017
20151212 124048
20151212 124109
20151212 124544

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri