2013 Nurullah Ateş İle Araç Denemesi Kayışdağı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan JUNİOR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,905
J

JUNİOR

Ziyaretçi
yıl 2013
aracımı alalı bir sene olmuştu şimdiki adı offroadaktif olan grup arkadaşlarımızla kayışdağındaki nurullahın aracının yapıldığı ustaya gittik araç hazırdı ve denemek için takıldık nurullahın peşine ;D ;D
sağolsun dağda bize döner de hazırlamıştı yedik içtik
içkiler tabi ki göynükten ayrancı selçuğun :D

KaydaTOYOtest2

KaydaTOYOtest16

KaydaTOYOtest18

KaydaTOYOtest40

KaydaTOYOtest43

Etiketler
Ynt: 2013 Nurullah Ateş İle Araç Denemesi Kayışdağı

;)
sırasız devam

KaydaTOYOtest52

KaydaTOYOtest58

KaydaTOYOtest59

KaydaTOYOtest60

:D
tüm arkadaşlara sevgiler saygılar

KaydaTOYOtest171

KaydaTOYOtest172

çok da yakışıklıyım heee ;D ;D

Geçen gün bende Kayışdağına çıkmak istedim, Sizin çıktığınız yoldan çıktım, sonra tepeye çıkınca sağa döndüm. Dar bir yol vardır biraz gittim ama sonra yol baya fenalaştı gibi. Tek olduğum için cesaret edemedim. Acaba hangi güzergahı izlemem gerekiyor zirveye çıkmak için. Ayrıca çıktığım yerde bir şahin birde fiorino vardı. Hatta yanımdan bir motorsikletli geçti. Tepeye çıkacaktı sanırım. Zirveye çıkmak için başka bir yol mu var daha engebesiz acaba? Tek başına çıkmaya çalışmak çok mu delice olur acaba?

her yoldan çıkabilirsin, rahat bi yer kayışdağı, wikiloc yükle kaışdağı yaz aşağıdaki haritayı bulucaksın, burada gördüğün rota kasti zorlaştırılmış bi rota diyebilirim :smiley:

IMG 0646

Çok teşekkürler. Bu rotaları bir deneyeceğim. Benim çıktığım yerde çok sivri kayalar ve çukurlar vardı, yada ben mi gözümde çok büyüttüm acaba bilmiyorum, şahin bile vardı orada. Eğer benim çıktığım yerden çıktıysa valla bravo diyorum.

Ben belli bir yere kadar da Jetta ile de çıktım :smiley: orada arabalarında çıkacağı basit yollarda var sadece 4x4 değilse tam zirve yapamaz :smiley:

Demek ki ondan o araçlar oradaydı. Gerçi içinde neler neler oluyorsa artık. Çekmişler zula bir yere :smiley:

Yukarıdaki haritada araziye girdikten sonra 2. sağdan dönülmüş fakat sizin arabada yükseltme yoksa 1. sağdan dönebilirsiniz,
2. sağdan dönüldüğünde bir noktada derin çukur ve taş vs var (yeşil işaret başlangıç noktası)

Aşağıda madalyon restoran var onu geçince sağında dik uzun bir çıkış göreceksin çıkışın karşısında yeşil çatılı koca bir lıgistik firması var ordan tırman yukarı yol seni götürüyor zaten

iPhone

Araç dört çekese sıkıntı yok

iPhone

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR