23 Cm Atv Hazır Kit

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA4AMH Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,372

TA4AMH

Ana Kamp
23 cm atv hazır kit lazım...
ses ve görüntü aktarımı için...
en az 250 mw çıkışlı olması lazım...
ilgilenen ilgilenmeyen her amatöre teşekkürler....................

Etiketler
Ynt: 23 Cm Atv Hazır Kit

pll kontrollü 23 cm hazır kite acilen ihtiyacım var...
sayın ilgili amatör arkadaşlara duyurulur...
bilmiyenler için söylüyorum,1200-1300 mhz arası çalışır...

Muhammed bey ;
Günaydın , Bu güç zordur 1200 de , mesafe ne kadar ki böyle bir kiti SENDER yapacaksınız
tek taraflı projeler için ÇİN sitelerinde hazır kitler var ama , 250Mw yarı profesyonel anlamda bir güçtür

50 - 130 mw arası oynayan kitler piyasada ( istanbul karaköy ) var bildiğim kadarı ile hatta LNB ile bayağı iyi ( 48km ) gidiyor...

yıllar önce kullandığımız wireless B/W kameraların içinde 10.965 de , analog recevier den aldığımız görüntüler için kullanılan 150 mw lık kitler piyasada halen var .

belki 250 mw için çok iyi ekranlanmış bir LNB A video sender olur diye düşünüyorum.

ekteki gibi birşey gerekiyor size zannediyorum.

Bir adres vardı aklımda http://www.amatortv.com/

Görüşmek üzere :smiley:
Saygılarımla

A.Tevfik Atabey

23cm atv

GMRS' Alıntı:
Muhammed bey ;
Günaydın , Bu güç zordur 1200 de , mesafe ne kadar ki böyle bir kiti SENDER yapacaksınız
tek taraflı projeler için ÇİN sitelerinde hazır kitler var ama , 250Mw yarı profesyonel anlamda bir güçtür

50 - 130 mw arası oynayan kitler piyasada ( istanbul karaköy ) var bildiğim kadarı ile hatta LNB ile bayağı iyi ( 48km ) gidiyor...

yıllar önce kullandığımız wireless B/W kameraların içinde 10.965 de , analog recevier den aldığımız görüntüler için kullanılan 150 mw lık kitler piyasada halen var .

belki 250 mw için çok iyi ekranlanmış bir LNB A video sender olur diye düşünüyorum.

ekteki gibi birşey gerekiyor size zannediyorum.

Bir adres vardı aklımda http://www.amatortv.com/

Görüşmek üzere :smiley:
Saygılarımla

A.Tevfik Atabey

teşekkür ederim...
bir arkadaşım 5.8 ghz tavsiye etti...
bi araştırma yaptım ama kapalı alanda bi işe yaramadığını öğrendim...
1200-1300 ghz kapalı alandada çalışıyor...
halen arayış içerisindeyim...
teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri