24 VOLT ÇIKMA WEBASTO AKREP MODELİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mesut2727 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,664

mesut2727

Ana Kamp
24 volt çıkma orjinal webasto akrep modeli..diğer akrep modelleride(d1lc)(d3lc) bulunur

DSCF3070

DSCF3072

DSCF3075

Etiketler
Ynt: 24 VOLT ÇIKMA WEBASTO AKREP MODELİ

Bu "ebelspecher" (yanlış yazmış olabilirim) marka ...Daha önce Land rover e kullanmıştım ve benzinli idi ancak 24 v olmaması lazım ???

haklısınız markası EBERSPACHER ama piyasada webasto olarak bilindiği için öyle yazdım:smiley:buda orjinal alman malıdır...24 volt

mesut2727' Alıntı:
haklısınız markası EBERSPACHER ama piyasada webasto olarak bilindiği için öyle yazdım:smiley:buda orjinal alman malıdır...24 volt

Benzinlimi ?? hangi araçtan çıktı ?

bütün araçlara takılabilir üstad...benzinli değil mazotludur...hatta 24 voltu 12 volta çeviren cihaz kullanarak 12 volt araçlarada takılabilir

eksiksiz ise ben talibim dizel dimi....saygılar

Mesut usta gönderdiğin webastoyu aldım. gerçekten mükemmel ve emeğine sağlık çok memununum. Bu webasto konusunda sana herkes müracaat edebilir. Teşekkkürler. Aratığım ürünü en son sende buldum sende ikiletmedin gönderdin işimi gördün.. Herkes Landrover aracına birtane taktırdın okadar güzel ve ısıtmada okadar bir kolaylık... ;D

selami51' Alıntı:
Mesut usta gönderdiğin webastoyu aldım. gerçekten mükemmel ve emeğine sağlık çok memununum. Bu webasto konusunda sana herkes müracaat edebilir. Teşekkkürler. Aratığım ürünü en son sende buldum sende ikiletmedin gönderdin işimi gördün.. Herkes Landrover aracına birtane taktırdın okadar güzel ve ısıtmada okadar bir kolaylık... ;D
,

ne demek abi bizde paradan önce hizmet gelir...güle güle kullan soğuk kış günlerinde:smiley:

NVR01' Alıntı:
eksiksiz ise ben talibim dizel dimi....saygılar

makina dizel üstad..ama isterseniz benzinlide bakarım ..sulu,kuru, manuel,dijital her çeşidine bakarım

ya ben bu webasto işinden anlamıyorum acıkcası sulu,kuru vs vs diyorsunuz dizel olsun süper ısıtsın yeter bana kumandalımıbirde...iyi günler saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri