26-01-2014 Pazar Günü Beykoz-polonezköy Gezisi Yapalım Mı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freelander99 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,798

freelander99

Kamp III
Yağmur sebebiyle yoğun çamur olacak, bu sebeple gelen araçların MT lastikli olması gerekir.Dik eğimlerden inip çıkmalı bir parkur, bypasslar mevcut, en az AT lastik şarttır.

Kırıcı bir parkur değil, 4çekeri ve 4L arazi takviyesi çalışan araçlarda sorun yaşamayız.

Buluşma yeri saat 9,00 da şile yolu üzerindeki shelldir, beşiktaş tesislerini geçinçe solda kalıyor.
9,15 de yola çıkacağız.

Geziye katılacak arkadaşların , gerek gezi sırasında gerek yemek aşamasında alkol almamasını önemle rica ediyoruz.
Gerek trafik kuralları gerek arazide olmamız ve olası riskler sebebiyle, olası bir kaza, kayma, çarpma, yuvarlanma durumlarında belki %1 lik bile olsa bir risk almak istemiyoruz.

Katılım durumuna göre parkuru biraz daha zorlu bir bölgeye taşıyabiliriz. (MT lastik şart olur)

Etiketler

Ynt: 26-01-2014 Pazar Günü Beykoz-polonezköy Gezisi Yapalım Mı

pek tabiki, kritere uyan herkes gelebilir. açık davettir

Ayberkcim ben gelemem büyük olasılıkla ama rota konusunda yardımcı olurum ararsanız yardıma ihtiyacınız olursa kalırsanız v.s
İzin kağıdımda yok görev kağıdımda Dinçer gibi Terlik kağıdım var :smiley:

buluşma yeri güncellenmiştir.

Buluşma yeri saat 9,00 da şile yolu üzerindeki shelldir, beşiktaş tesislerini geçinçe solda kalıyor.
9,15 de yola çıkacağız.

Şimdi yarınki liste şöyle
1-freelander jimny mt li
2-kız babası samurai mt li
3-tayfun jimny mt ve vinçli
4-Yusuf karekasa mt ve vinçli
5-Hasan 5434 vitara at li
6-Tarkan ve atıl kurt jimny mt ve vinçli belki

Merhaba daha yeni gordum, benide yazin dicem listeye ama saat gec oldu.. shelli bulabilirim insallah...

Levent tarafindan gelicem, navigasyondan buldum tam yerini.. shell güzle petrolleri diye gecmekte...

Beyler Sucuklar Hazır.. ;D
Uğur, Sabah Erkenden Kaldır Beni..

Bugünkü gezimizde bitti bir kayıp verdik çok aradık ama malesef bulamadık evet görseller gelsin artık

Geliyor

Image

Image

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri