35 Milyon Lira Size Çıksaydı Ne Yapardınız? :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan magicburak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,719

magicburak

Hokus Pokus
Yer
Adana
evet dostlar, milli piyango yeni yıl özel çekilişi ikramiyesi tam 35 milyon lira :smiley: ben kendi namıma aldım yarım seri çeyrek :smiley: birazdan sahneye çıkacağım sahneden indiğimde zengin olmak için dua ederek :smiley: :smiley: :smiley:

sorarım size dostlar : bu para bizi bozar mı :smiley: :smiley: :smiley: bu para size çıksa neler yapardınız ?

Etiketler
Ynt: 35 Milyon Lira Size Çıksaydı Ne Yapardınız? :smiley:

Merhaba, benim de çeyrek biletim var. Yakalarsam, ana paranın faizinin yüzde doksanını her gün düşkünlere yardım

ederek harcayacağım. Yüzde onunu da şu anda başladığım işimi tamamlamakta kullanacağım.

Selamlar, sevgiler,mutlu yıllar.

Küçük bir ekleme yapayım izninizle;biletim çeyrek,ama tam olsa da paranın tamamı bana çıksa da ''bu para beni bozmaz,bozamaz''.

Sözüm, söz...

Bana çıkarsa bu bölümün takipçisi olan ve karavanı olmayan herkese birer karavan...

Bir de biletim olsaydı daha neler verirdim ama?... :D

orsaalabanda' Alıntı:
Sözüm, söz...

Bana çıkarsa bu bölümün takipçisi olan ve karavanı olmayan herkese birer karavan...

Bir de biletim olsaydı daha neler verirdim ama?... :D
ben de sana güvenip bilet almadım Cem
desene 2011 de panelvan + çekyat geçireceğiz

Oyalanmadan gider ailemle Mayorkaya yerleşirdim.

Evet... İyice düşündünüz mü neler yapacağınızı? ;D ;D ;D

cem bey pek düşünmeye fırsat bulamadım, yeni yılda sahnedeydim, sabaha karşı eve geçince hemen kontrol ettim biletleri vura vura 100 lira vurmuş :smiley: :smiley: :smiley: 35 milyon hayali başka bahara kaldı anlayacağınız :smiley: :smiley: :smiley: önümüzdeki yeni yıla kadar iyice düşünür bulurum yapacak bir şey her halde :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Merhaba
Konu 35 Milyon ise bozamıyacak adam,kadın yoktur :smiley:
Şahsi fikrimdir,havadan gelen para herkesi bozar.
Şimdi bunu söyledikten sonra bilet almadımmı?Aldım tabiki,amorti çıktı :smiley:
Hayır işleri derken kimse yalan söylemesin,ancak % 1 insan oda belki yardım eder ;D
Şayet bana çıksaydı,cennetim dediğim Marmaris'ime yerleşirdim(zaten yerleşeceğim,sadece hızlandırmış olacaktım)
Şahsi harcamalardan sonra paramı sadece arsa,arazi yatırımında değerlendirirdim.
Dip not-Ne durumda olursanız olun,yinede bu güne şükredin.
Unutmayınki beterin beteri vardır.

Benim gözümde, var olmayan bir durum için yapılan, "şöyle olsaydı böyle yapardım, zengin olsaydım şunu bunu yapardım" türünden tüm saptamalar geçersizdir. O durum içinde bulunuyorsanız ve sözleriniz de yaptıklarınızı doğruluyorsa geçerli ve değerlidir...

Zengin olsaydım herkese yardım ederdim diyenleri çok gördüm. Zengin olun ve bunları o zaman söyleyin ya da yapın... Bakalım kolay mı?

Zengin bir ademoğlunun (ya da kızının :smiley: ) ne kadar nekes olsa bile herhangi bir fakire 2 kuruş yardım yapması, zengin olsaydım vakıf kurardım diyenden daha değerlidir gözümde.

Milli piyango biletine şimdi bakma fırsatı buldum.
35 MİLYON, 4 e bölünmüş , ikramiyeyi alma prosedürünü
bilen var mı arkadaşlar ....? :D

oort cloud' Alıntı:
Milli piyango biletine şimdi bakma fırsatı buldum.
35 MİLYON, 4 e bölünmüş , ikramiyeyi alma prosedürünü
bilen var mı arkadaşlar ....? :D

prosedür şöyle : ikramiye çıkan biletin sahibini buluyoruz, bir tenhada kıstırıp gereğini yapıyoruz :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.