-50 Ofsetli Defender Jantı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozntan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,726

ozntan

Kamp III
Yer
izmir
arkadaşlar merhaba yeni bir heyecan içerisindeyim bu nedenle bana -50 ofsetli defender jantı lazım ikinci el olabilir, sıfır olabilir, yada yapma çözüm bulan varsa oda olabilir flansla lastiği dışarı almak mümkün ancak geniş tabanlı lastik takılacağı için cantların ofsetli ve geniş tip olması gerekiyor bazı satan yerlerle görüştük ancak stokta kalmamış ne önerirsiniz her türlü görüş yardıma ihtiyacım var...

Etiketler
ben size satabilirim yalnız üzerinde 33x13.5x16 mudzilla orta halli arazi lastikleri ile verebilirim

bende bir takım sıfır bf mt lastik var o nedenle lastik ihtiyacım yok... fiyat olarak ne düşünüyorsunuz yada tek cant satmazmısınız....

Mete -x komple fiyatız nedir resim atıp diş derinliğinide yazabilirmisiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

ben de aldim o jantlardan size tavsiyem istanbulda Arif Carpisanturk abimiz imal ediyor. kesinlikle sikinti yasamazsiniz yarislarda vs kullaniliyor o jantlar istediginiz offseti kasnak genisligini soyluyorsunuz 1 haftada jantlar elinizde. ankaraya iki kez gonderttim hicbir sorun yasamadim. 05327690068 telefon numarasi.

255-85-16 lastik almak üzereyim ...........sipariş üszerine jant yapan bir yer var.....lastikleri alınca oraya gidip jant yaptıracam....off roadcılara jant yapan bir yer....kafam ölçülerde karışık....içerden sürtme olmaması için nasıl bir jant ölçüsü vermeliyim acaba teşekkürler

arkadaşlar merhaba yeni bir heyecan içerisindeyim bu nedenle bana -50 ofsetli defender jantı lazım ikinci el olabilir, sıfır olabilir, yada yapma çözüm bulan varsa oda olabilir flansla lastiği dışarı almak mümkün ancak geniş tabanlı lastik takılacağı için cantların ofsetli ve geniş tip olması gerekiyor bazı satan yerlerle görüştük ancak stokta kalmamış ne önerirsiniz her türlü görüş yardıma ihtiyacım var...

bu gün itibariyle orjinal defender jantimi 10 inç e genişlettim yaklaşık ( 8cm) bayaada şık oldu. detay isterseniz resim atabilirim ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri