52 willys

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Refrigerator Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,648

Refrigerator

Yeni Üye
Arkadaşlar kısa bir süre önce 52 model willys aldım ancak arac sonradan yüksek kaputa cevrilmis.. kupa bulup degistirmek istiyorum eger bilginiz varsa sewinirim.. m38 stop karartma farları orjinal anten vb. Parcalara ihtiyacim olacak elinde olan varsa paylasımlarınızı bekliyorum..
36b0ea9ccd32dfe1c6c9e0f93d4e348e.jpg

Etiketler

Arkadaşlar kısa bir süre önce 52 model willys aldım ancak arac sonradan yüksek kaputa cevrilmis.. kupa bulup degistirmek istiyorum eger bilginiz varsa sewinirim.. m38 stop karartma farları orjinal anten vb. Parcalara ihtiyacim olacak elinde olan varsa paylasımlarınızı bekliyorum..
36b0ea9ccd32dfe1c6c9e0f93d4e348e
Merhaba eger aracda hurricane f134 motor varsa belkide ondan dolayi yukseltmislerdir kaputu bence motor değiştiginden dolayi kaputu da degistirmislerdir cunku 52 modeller genelde alcak kaputludur ve uzerinde go devil L134 motor vardir. Bence ilk önce hangi motor vardir ona dikkat edin cunku insanlarin bir çocuğu hurricane f134 ve go devil L134 karistiriyorlar aradaki fark birinin yani f134 valvelar uste motor daha yuksek diyerininki L134 yanda ust kapak düz dolayısıyla alçak umarım yardımcı olabilmişimdir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri