89 2.8d Hilux Aldım Bir Kaç Soru

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan thechoosen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,138

thechoosen

Yeni Üye
Selam arkadaşlar. 2.8D tek kabin hilux aldık. Aracın mekanik olarak bir problemi yok fakat elektrik aksamları şu an çalışmıyor. Göstergeler,sinyaller vs... Ön konsolda çok iyi durumda değil, kaplamada ufak delikler ve kabarmalar var ayrıca konsolda bir kaç tuş yok ve kapı lastikleri sökülmüş. Direksiyon dahil ön konsolu yeniletmek ve ufak tefek problemleri gidermek istiyorum . Şimdi direk yetkili servise mi gideyim yoksa İstanbul avrupa yakasında önereceğiniz bir yer var mıdır ?

Ayrıca ilk etapta bu problemleri hallettikten sonra aracı bire bir olarak resimde ki hale getirmek istiyorum onun içinde daha sonra sizlerden bilgi isticem. İlk kez pick up aldık ve bu sınıfta pek bilgimiz yok. Araç yeşil renk, siyaha boyatmak istiyoruz. Bu aksesuarları nerede yaptırabiliriz ? ışıklar, ön ve arka barlar,jant/lastik fiyatlar nedir, ortalama kaça mal olur vs... gibi sorular

BTTF Hilux 1

Etiketler
Ynt: 89 2.8d Hilux Aldım Bir Kaç Soru

iyi bir özel servis tercihim olur nedeni daha uygun ve ustalar ile iştişare yaparak işlemlerinizi daha mantıklı fiyat aralığında çözersiniz

Kardeşim serviste bu işi sana baya fazla çıkartırlar veya uğraşmazlar sen aynı aracın kamyonet olanını bulup ön göğsü komple değiştirsen daha iyi olur ama kaplama yapıpta duğmeleri bulursanda daha ucuza gelir.elektrik konusu zor iş değil bence hepsi yanmıyorsa daha kolay çünkü elektrik gelse birazı yanar ışıkların.bendede 98 modeli var içi çok temiz bende ön makas süspansiyonları helezonlu amartisör ile değiştirmek için yola koyuldum.Amortisör bulamayınca kendim imal etmeye karar verdim masraflı oldu ama bitince daha iyi olacak.Bu arada yapmak istediğin iş için çıkma parçacıları gezeceksin
.şunada dikkat et eski parçayı yenisinden pahalı fiyata satmaya çalışıyorlar ben İzmir den akkuzulu mot.ar.diye bi yerden amortisör sordum defolu haliyle 1000₺ dedi yenisi daha ucuzmuş haberin olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR