92 Zj 5.2 İçin Şunları Arıyorum: Koltuk Ve Torpido Kaplama/moonvisör

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suziki jimny Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,778

suziki jimny

çok okuyan değil gezenbilir..!
Yer
Istanbul
Selamlar Arkadaslar, 2007 1.3 Suzuki Jimny den 93 model Cherooke 5.2 V8 e geçtim dünyamı şaştım :smiley: Bunca zaman neden bu aracı almadım dıye cok pısmanım, aracın satısını daha bugun uzerıme aldım ve dırek pasta cılaya bıraktım, sadece tavan bezınde ufak çaplı sarkma, ıcınde on koltukların sırt yaslanan yerlerı bir er karış yırtık vede torpıdoda gösterge uzerı çatlak oraları kaplatmam yada yaptırmam lazım. Istanbul Maslakta oturuyorum, uygun fıyatlı ve kalıtelı nerede yaptırabılırım? Aynı zamanda acılen bir moonvisör alıp taktırmak ıstıyorum ısıklı, tavsıye ve yonlendırmelerınızı bekliyorum.. Herturlu bılgıye yoruma yonlendırmeye acıgım , atış serbest :smiley:

herkeze ıyı forumlar, sımdıden teşekkürler..

Zj

Etiketler
Ynt: 92 Zj 5.2 İçin Şunları Arıyorum: Koltuk Ve Torpido Kaplama/moonvisör

Bence masraf yapmaya başlamadan önce bir 6 ay bekleyin, bazen beklenmedik problemler çıkabiliyor..

hayırlı uğurlu olsun.allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.. kaça maloldu araç

arslanamca71' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun.allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.. kaça maloldu araç

bildiğimiz araçtı, saydıklarım harıcı alt takım -mekanık bı eksıgı sorunu yok, araca yapılan masraflarıda bılıyoruz, 22 ye el sıkıştık,

sakyuz' Alıntı:
Bence masraf yapmaya başlamadan önce bir 6 ay bekleyin, bazen beklenmedik problemler çıkabiliyor..

kısmet , yaşayarak görecegız artık.. Aslan besleyen masrafına katlanacak napalım

Su stickerleri bi sök hocam ya :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

oguzhan3434' Alıntı:
Su stickerleri bi sök hocam ya :smiley:

aynı kafadayız :smiley: noterden çıkar çıkmaz yolun ortasında gırıstım zaten cogunu soktum, pasta cılada suan araç , hıcbısey kalmayacak uzerınde, paylaşırım güncel resmı, ıstanbulda moonvisör çıkma fılan bulunmaz mı acep? kımsede yokmudur satmak ısteyen sıteden

Antalyada birine yaptirdim ama pek olmadi,taroto da gormustum sanki bi bak.ayrica gece ustteki projetorleri yaktiginda moonvisor bi nebze kaputa patlama yapmasini engelleyecektir

kısmet , yaşayarak görecegız artık.. Aslan besleyen masrafına katlanacak napalım

sitede benden başka olaya 'bu araba da kışın aynı dağlara gidebiliyor niye daha çok benzin yakalım?' mantığıyla bakan yok galiba :D

sakyuz' Alıntı:
sitede benden başka olaya 'bu araba da kışın aynı dağlara gidebiliyor niye daha çok benzin yakalım?' mantığıyla bakan yok galiba :D
tabiki yok. V8 ayri bi zevktir ANLAYAMAZSINIZ :smiley: binmek lazim :smiley:))

Valla yalan ben kendi aracimda 3bin devirin altinda kullanmiyordum hic sesi tahrik ediyodu :smiley: surekli dipgaz kalkiyodum ara hizlanma yapiyordum.size de cherrybomb veya corsa eksoztavsiye ediyorum cok gurultulu oluyo :smiley: boyle sadece eksozdan ses cikmiyorda katalizator iptali yaparsaniz motordaki silindir sesleri eksozdan geliyo gayet basarili bi deneyin video da yollayabilirim

hiç bana göre şeyler değil bunlar.. hatta o patlak egzozlu şahin efekti yapan katalizör iptali işini hiç sevmedim :smiley:

Anlayamazsin iste,eksoz sesi gelmiyo silindir sesi geliyo :smiley:

hayırlı olsun güle güle kullan...peki 1.3 jimny ne kadar yakıyordu ? kullandığına göre hesaplamışsındır sanırım

mertbirincioglu' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullan...peki 1.3 jimny ne kadar yakıyordu ? kullandığına göre hesaplamışsındır sanırım
teşekkür ederım, şuan ş.içi 35 kr, ş.dışı 27 kr, arazide 50 kr, benzınde uzerıne +10 kr koyup hesaplayın, onunuda satılığa çıkardım malum sıtede ılan no 148095723. Yarına 5-6 kişi bakmaya gelecekmıs ama buradan Ilgılenen olursa oncelık verıp gorusebılırız.. Site kardeslıgı :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR