Acil Satılık 2001 Discovery II

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ckatipoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,418

Aracı beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    13

ckatipoglu

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Merhaba Değerli Dostlar,

Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz Discovery II mi acil olarak satışa çıkarmış durumdayım.Gözüm gibi baktığım aracımı acil ihtiyaçtan sattığımı başka bir sebebi olmadığını daha yeni bakım ve muayeneden geçirdiğimi ve hiçbir masrafının olmadığını belirtmek isterim.Tüm temennim bu aracın keyfine varabilecek konseptinin alıcısına ulaşması....Km sizi aldatmasın motor ve şanzumanın durumu gayet iyi zerre duman göremezsiniz...Saygılarımla...

Marka Land Rover
Seri Discovery II
Model Td5 HSE
Yıl 2001
Km 210.000
Renk Siyah
Motor Hacmi 2500 cm3
Motor Gücü 136
Yakıt Tipi Dizel
Vites Otomatik
Kapı 5
4x4

Orjinal kazasız HSE paketli aracım ek olarak aşağıdaki özellikler sahip olup masrafsız durumdadır..

Tüm bakımları eksiksiz yapılmış olup son bakımı 15/10/2009 yapılmıştır(OTOLAND).Ön fren disk ve balataları yeni değişti,

Düzenli olarak yıllık sonax bakımlı,

10 binde michelin kış lastiği çok iyi durumda,

Ön ve arka park sensörü,

Xeon farlı,

Far gece sensörlü,

Orjinal Land rover port bagaj aksesuarı (orjinal montaj klavuzu ile birlikte)

16/09/2011 e kadar muayenesi mevcut,

Ön cam hariç tüm camlarda amerikan Lumar filmli,

Rezistanslı ön cam,

7 koltuklu

10 Hoparlör + subwoofer

Tertemiz gövde rengi deri koltuklar sigara içilmemiş,

Orjinal ve tertemiz sarkması olmayan tavan döşemesi,

Tüm fonksiyonları eksiksiz çalışır durumda

Araziye çıkmamış (Sadece Topuk yaylası organizasyonuna katıldım offroad org sine değil)

Kapalı garaj arabası

http://www.sahibinden.com/sahibinden_discovery_ii_td5_hse_cok_temiz_acil-93WQQaXQQ17954850WQQpXQQdisplayitem

Big 17954850y09

Big 17954850jsg

Big 17954850u7h

Big 17954850zyu

Big 17954850xdt

Etiketler

Ynt: Acil Satılık 2001 Discovery II

Araç gerçekten çok temiz görünüyor, güzel bakmışsınız araca.. yalnız fiyatı göremedim ben. teşekkürler.

faruk' Alıntı:
Araç gerçekten çok temiz görünüyor, güzel bakmışsınız araca.. yalnız fiyatı göremedim ben. teşekkürler.

merhaba öncelikle yorumlarınız icin teşekkür ederim Beyrun Bey'in belirttiği gibi 36.000 tl

Size ve Beyrun Bey'e göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederim.Elimden geldiğince gözüm gibi baktim.

Selamlar & Saygilar.

günlük alıp binmeye değer bir araç. offroad için yaşı biraz erken gibi.. Birde anketi koymanızın amacını öğrenebilirmiyim. Çıkacak sonuç bize nasıl bir yol gösterebilir.

jeep' Alıntı:
günlük alıp binmeye değer bir araç. offroad için yaşı biraz erken gibi.. Birde anketi koymanızın amacını öğrenebilirmiyim. Çıkacak sonuç bize nasıl bir yol gösterebilir.

Göktuğ Bey Merhaba,

Teşekkürler.Offroad için hem yaşı hemde aracın durumu (kaporta-boya-iç döşemeleri vs...) uygun olmayabilir, bu konuda sizinle aynı fikirdeyim.Ama tabi bu alıcının taktirinde olan bir durum kim ne yapmak isterse onu doğal olarak yapacaktır.Bende satmak durumunda olmasam kademeli olarak yavaş yavaş gerekli upgradeleri yapmayı planlıyordum.Çünkü arazi dışında da kullanmaktan büyük keyif aldığım bir araç.Bu aracı gerçek anlamda bir offroad arabası haline getirdiğimizde (ki Topuk yaylasında gördüğüm birkaç disco gibi) bence şehirde kullanım doğal olarak sizlerin daha iyi bildiği gibi neredeyse imkansızlaşacak.Ancak gerçek ortamında da gereken hazzı bizlere verecek.

Öncelikle anketi ciddiye aldığınız için teşekkür ederim bu tamamen eğlence amaçlı düşünülmüş, sizlere anlamlı bir sonuç vermeyecek, sadece sizin gibi değerli üyelerin aracın duruşu vesairesi açısından beğenisini merak ettiğim için kendi adıma yapmış olduğum bir ankettir.Umarım sizlere bir rahatsızlık vermemiştir.

Bu arada ankete oy kullandıysanız ne kullandığınızı merak ettim :smiley:

İyi geceler dilerim.

jeep' Alıntı:
evet araç temiz gözüktüğünden büyük bir farkla beğenilecektir.doğrusu ilanların başına buna benzer bir anket şöyle konabilir
a:güzel araç uygun fiyat
b:araç güzel ama fiyatı biraz tuzlu
c:aracı da fiyatını da beğenmedim.
böylece üyeler ilanları incelerken sadece msg yazanların yorumları değil ankete katılan deneyimli üyelerden de genel bir kanı alırlar.bu arada aracınız çok güzel fakat sahibinden'de takas seçeneği olmadığı için aramadım.bu arada eğer 2001 v6 freelander ile takas+aradaki fark nakit düşünürseniz görüşebiliriz.aracınız güzel ve bence ideal.

goodman' Alıntı:
evet araç temiz gözüktüğünden büyük bir farkla beğenilecektir.doğrusu ilanların başına buna benzer bir anket şöyle konabilir
a:güzel araç uygun fiyat
b:araç güzel ama fiyatı biraz tuzlu
c:aracı da fiyatını da beğenmedim.
böylece üyeler ilanları incelerken sadece msg yazanların yorumları değil ankete katılan deneyimli üyelerden de genel bir kanı alırlar.bu arada aracınız çok güzel fakat sahibinden'de takas seçeneği olmadığı için aramadım.bu arada eğer 2001 v6 freelander ile takas+aradaki fark nakit düşünürseniz görüşebiliriz.aracınız güzel ve bence ideal.

İrfan Bey selamlar,

Bence anket konusunda dediklerinizin gerçekten faydası olabilir.Düşünülebilir.Araç ile ilgili düşünceleriniz için teşekkür ederim...

Değerli Gezenbilir dostları araç satılmıştır.Yorumları ile katkıda bulanan herkese teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri