Acil Satılık Unimog 404s

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çetinilergin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,928

çetinilergin

Yeni Üye
selam dostlar gecen yıl karabükden severek aldığım 78bc064 plakalı unimog404s uzun şasi aracımı 20gün önce gecirdiğim iş kazasınde sağ elimi en az 2 sene kulanamayacağım bu ndenle ve tedavime katkısı olsun diye alım ve tamir masraflarıyla bana maliyedi olan 22000 teleye vericem ruhsatda kamyonet geciyor ve muyenesi var cep numaram 05316564506 çetin ilergin tüm dostlara saygılarımla

Etiketler
Ynt: Acil Satılık Unimog 404s

Öncelikle geçmiş olsun, acil şifalar.
Aracın fotolarını koyabilir misiniz?

Çok çok geçmiş olsun Acil şifalar dilerim Resim ilave ederseniz daha faydalı olacaktır

Çok çok geçmiş olsun.Yalnız bu arada araca zam gelmiş,55.000 TL olmuş.Ayrıca ilanda maliyetinin altında denmiş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-unimog-404s-1mayisdan-itibaren-55000-tl-151824888/detay

nadir bey ha yirmiiki ha ellibeş ikisinin de rakamları uyumlu diye düşünmüş sanırım.neden insanlar kendi ellerindeki herhangi bir malı çok değerli sanırlar ve abartırlar ki.ilan sitelerinde görüyoruz dökülen araçları bile antika diye ederinin beş on katı fiyat isteyenler var.bu sorun sanırım hep böyle devam edecek görünüyor.madem satmaya niyetin var istersin ederini satarsın aracını yada benim gibi zararı göze alırsın ve ver kurtul dersin olur biter.yine de arkadaşa hayırlı satışlar diliyorum

aracımın 650tl mtv borcu 165 tl muayene borcu ve debriyaş baskı tamir masrafı ( edirne de ) 1000 tl bu masraflar alıcıya ait olursa 11000 tl ye vercem görüşmek icin beni 05316564506 dan arayabilirsiniz

Ilanda ılk olarak debraj arızası var denılmıstı sonradan debraj arızası yapıldı denıldı sımdı yıne debraj arızalı deniyor. Sımdı debraj arızalı mı degıl mı? Hayırlı satışlar.

selam edirnede bundan anlayan usta yok ben ankaradan unimogcu erdem erdoğandan yeni debiyaj baskı balada aldım fakad burada snırım hatalı montaj yapıldı debriyaş bilyasından ses geliyor alıcı olan varsa fiyat da anlaşırız

bu makina tam benlik ama zamanı değil işte :( hem her işini de kendim yaparım.orada usta arıyorsanız eski bir teknisyen astsubay bulun size yardım edecektir emin olun.benim en sevdiğim araçlardandı biraz sinir bozucu ama olsun uğraşması zevklidir...

selam ben bu aracı karabükden aldığımda fren merkezleri( karbüratör dışı var ici yokdu) aküler yokdu( silecek motorları yokdu) direksiyonda sertlik ve boşluk vardı el freni calışmıyordu vitesler 2. vites ve geri vitesden başkası calışmıyordu önce tekirdağ şarköy de bekir kocdağ bircok sorununu cözdü sonra edirneye gedirdim muayeneden öntakımdaki boşluk nedeniyle gecmeyince erdem erdoğanlardan komple 2 tane ön aks aldım ve bu şekilde bana alış fiyatım 7500 tl haric 22000 tl tamir ve parca masrafı cıkdı şarköyde lg takıldı ama konu hakında bilgim olmadığı icin ufak lpg beyni takıldı buda bir süre sonra yetersiz kaldı ben evde iş kazası gecirdim sağ baş parmağım ın tırnak kısmını bıckıya kapdırdım şu an parmağımı kısmen kulana biliyorum birde oğluma düğün yapınca benim ekonomi cökdü emekli subay diyorsunuz hayatımda askerken subaya selam verdim dayak yetim sonrada evimi kiraya verdim kazık yedim asker kökenli olmasın edirnede anlayaqn vardır ama bunlarada para yedişdiremem arac üzerine arazi aracı tanımam 1.5metre suda asfalta gider gibi gidiyor traktörlerin gidmeye zorlandıkları camurda patinaj dahi yapmadam gidiyor fakad imkansızlıklar bu aracımın tek nedenidir satamasamda ocak yada şubat dan sonra aracı kamyonla ankaraya erdem erdoğanlara gödürüb bi 10 milyar harcayıb unimog yapdırıcam

öncelikle yaşadığınız olumsuzluklar adına üzgünüm ve aracınız zaten bir unimog hemde en güzellerinden.sadece kullanmak için birazcık dilinden anlamak gerekli

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri