Acmat Ve Khd Kamyon Için Yardım Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Zkcn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,278

Zkcn

Yeni Üye
Herkese selamlar,

İsmim Zeki Araç. öncelikle uzun süredir forumda değilim ve bu konuda bir bilgide bulamadım. Defenderımı sattıkdan sonra forumda çok aktif olamamıştım. Eşimin babası şantiyeciydi. Yaklaşık 6 ay önce şantiyede aracı geri kaydırmasından dolayı trafk kazası sonucu vefat etti. Eşime kalan 2 şey var geriye.

1955 model Magirus Deutz A3500 - TLF 16 kodlu tek kapı bir kamyon (klöckner-humboldt-deutz)
Diğeri ise çocukluğumun hayali acmat marka bir pick up.

iki aracda zamanında ihaleden alınmış. ikiside çalışır durumda. Ancak bunlar defender gibi bahçede sıkıldıkça birşeylerini değiştireyim dediğim tipten araçlar değil.

Kamyonu otomatik vitesli karavana (eşim roadtriplerde kullanmak istiyor)
Acmatıda arazide bir canavar haline getirmek istiyorum.(Tabikide kendim için)

Bu araçlarla daha önce uğraşan bilgi edinen biri varsa verebileceği en ufak bir bilgi bile benim için altın değerinde. Acmatı kendim için toplayamasam bile kamyonu eşim için manevi değeri çok yüksek olduğundan dolayı toplamam şart.

Şimdiden cevaplarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim

Sevgiler
Zeki Can Araç

Zeki bey merhaba;

Öncelikle başınız sağ olsun,

Magirus bizim itfaiyede kullandığınız hava soğutmalı 4x4 modelden olabilir.Bizdeki çift kabin kamyondu. fren sistemi sıkıntılı idi.

Acmat konusunda nadir abi araç sahibi olduğu için bilgisi deryadır.

ALM - Acmat

Acmatlar geçmişte orman yangını arazozu olarak kullanılmıştı. Sağlam araçlar bence

Wi-fi veya Mobil Bağlantı ile Bir Şekilde Gönderildi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR