Alttan Gelen Tıkırtı Lıkırtı..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan matchplus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,042

matchplus

Kamp III
merhabalar benim zj son zamanlarda kalkarken dururken dönerken düz giderken alttan tıkırtılar lıkırtılar yapmaya başladı ayağımla hissediyorum bazen bi çok yerden geliyor gibi oluyo hiç başına gelen bi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim çok sinir bozucu..

Etiketler
merhabalar benim zj son zamanlarda kalkarken dururken dönerken düz giderken alttan tıkırtılar lıkırtılar yapmaya başladı ayağımla hissediyorum bazen bi çok yerden geliyor gibi oluyo hiç başına gelen bi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim çok sinir bozucu..
Bende oldu egzos sanziman ustunden gecen kisimdan geldigini tespit ettik kestik yeni boru egdik taktik simdi sukur tik yok.bu arada uc egzoscu iki tamirci tespit edemedi.

jeepxj35

Bende oldu egzos sanziman ustunden gecen kisimdan geldigini tespit ettik kestik yeni boru egdik taktik simdi sukur tik yok.bu arada uc egzoscu iki tamirci tespit edemedi.

jeepxj35
Benimde aklıma ilk egzos geldi baktırıcam da bu Allahın cezası heryerden yapıyor olabilir haydi hayırlısı

Yok egzoscularda lift degilde cukur oluo ya onu kastettim aracin altina ordan bakmak daha iyi netice veriyor.

jeepxj35
Anladım evet olabilir kendim altına yatıp baktım arazi şanzumanı biraz oynuyor oynayıncada tık tık ses yapıyor ama öyle boşta gibi değil zorlayınca,acaba diyorum çalıştığında hareket edince kasıyorda egzoza mı vuruyor,ustaya gösterdim akslardan değil dedi şaft kafası olamaz artık öyle bişey yok mafsala çevirdim kaldıki şaftsız 2 gün kullandım zaten o zaman başladı bu yüzden getlerdendir de diyemiyorum olsaydı önceden yapardı ya altını sürrtünce egzozun ayarı kaçtı yada yadasını bilmiyorum
Tek bildiğim nerde benim japonum

Ariza cikinca bende senin gibi dusunuyorum bazen ariza giderilince hele ucuza yok yahu bundaki keyif hicbirinde yok diyorum bir senedir kerkildikten sonra nihayet duzgun isini bilen bi usta buldum simdi kafam rahatladi sanayiye abone olmustum gecen sene neyse bu da bi tecrube dedik satisa cikardigim araci musteri cikmasina ragmen vermedim.

jeepxj35

Ariza cikinca bende senin gibi dusunuyorum bazen ariza giderilince hele ucuza yok yahu bundaki keyif hicbirinde yok diyorum bir senedir kerkildikten sonra nihayet duzgun isini bilen bi usta buldum simdi kafam rahatladi sanayiye abone olmustum gecen sene neyse bu da bi tecrube dedik satisa cikardigim araci musteri cikmasina ragmen vermedim.

jeepxj35
Vallahi bilmiyorum eyvallah keyfine diyecek yokta böyle şeyler oluncada canım sıkılıyor,birde çok temiz araba bilemedim ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri