Amasra'ya 14 Km Çakraz'a 3 Km Denize Sıfır Kamp Alanı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onur akarsu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,006

onur akarsu

Ana Kamp
MERHABALAR,

AMASRA'YA 14 KM ÇAKRAZ'A 3 KM MESAFEDE BULUNAN KAMP ALANIMIZLA İLGİLİ BİLGİLERİ BURADA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUZ.

TESİSİMİZ DENİZE 20 MT. MESAFEDE,ÖZEL PLAJLI, AĞAÇLARIN ARASINDA HER TÜRLÜ İHTİYACINIZI KARŞILAYABİLECEĞİNİZ BİR YERDİR. NİSAN VE KASIM AYLARI ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

35811676 fraoRJ3LbtV0vEllc9vsrPRId5mdW8Mrj5bDCCj Tmc

100 0204

TTT

IMG 0193

IMG 0191

Etiketler
Ynt: Amasra'ya 14 Km Çakraz'a 3 Km Denize Sıfır Kamp Alanı.

onur bey
Kamp alanıız hakkında tek resimle kalmıycaksınız herhalde. ;)biraz daha bilgi verirseniz seviniriz..

En beğendiğim kamplardan bir tanesi burası. Ağustosta üç günlük kamp yaptım,sahibi Abdullah bey gerçekten misafirperver ve cana yakın. Balığı sevenler ve dinlemek isteyenlr için ideal bir yer. Elektriği,suyu,temiz tuvaletleri ve bungalovları var.
Ankara ve istanbula yakın nezih bir yer,tavsiye ederim.

Amasra 192

Amasra 164

BARTIN - AMASRA - AKKONAK KÖYÜ RESİMDEKİ YER.

IMG 0178

MERHABALAR;

https://www.facebook.com/akarsucamping facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

IMG 6970

Birkaç yıl önce kamp yaptığımız, doğayla başbaşa kendine ait koyu olan bir yerdi. Abdullah Bey güleryüzlü bir işletmeci. Hatta tatil dönüşü çok basit bir site hazırlamıştım kendilerine : http://akarsucamping.tr.gg/
Onur Bey sanırım oğludur. Amasra tarafında kalınacaksa 1-2 gün ayrılası bir yerdir bana göre...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri