Ankara Civarı Kamp Arkadaşı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haalil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,897

haalil

Yeni Üye
Üniversite öğrencisiyim. Erkeğim. Doğayı ve kamp yapmayı çok seviyorum. Arada haftasonları kamp atacak bi arkadaşım yok. Macerasever arkadaşlarla çıkabiliriz. Sohbetim, arkadaşlığım, kampçılık bilgim iyidir. Ekipmanlarım yeterli seviyede.

Etiketler
Üniversite öğrencisiyim. Erkeğim. Doğayı ve kamp yapmayı çok seviyorum. Arada haftasonları kamp atacak bi arkadaşım yok. Macerasever arkadaşlarla çıkabiliriz. Sohbetim, arkadaşlığım, kampçılık bilgim iyidir. Ekipmanlarım yeterli seviyede.

Benzer durumdayım, uzun süredir aklımda olan kamp-trekking faaliyetlerine tekrar başlamak istiyorum. Tecrübeli arkadaş/arkadaşlar ile ankara çevresinde kamp yapmayı planlıyorum. Yeterli tecrübeden sonra tek başına kamp fikri var aklımda...

bizde bir kaç arkadaş kamp işlerine merak saldık nerden nasıl başlayacak tamda bilemiyoruz dogrusu suanda ekipmanları toplama aşamasındayız yazın bizde katılabiliriz eğer aktivite yapacak olursanız

Merhaba,

Ben de Ankara civarında haftasonu kamp atabilecek arkadaşlar arıyorum. Bazen kendi çevremizdeki arkadaşlardan katılan olmuyor ama insan doğaya kaçmak istiyor. Böyle zamanlarda Gezenbilir arkadaşlıkları arıyor insan. Hatta yarın çamkoru taraflarına kamp atma gibi bir planım var.

Merhaba,

Ben de Ankara civarında haftasonu kamp atabilecek arkadaşlar arıyorum. Bazen kendi çevremizdeki arkadaşlardan katılan olmuyor ama insan doğaya kaçmak istiyor. Böyle zamanlarda Gezenbilir arkadaşlıkları arıyor insan. Hatta yarın çamkoru taraflarına kamp atma gibi bir planım var.

Doğru diyorsun. Maalesef çamkoru tarafında çamkoru kapalı, soğuksuda kamp yasak. Sadece Aluçdağı'nda kamp kuruluyor fakat o da bi çamkoru veya soğuksu gibi tat vermiyor.

Arkadaşlar madem böyle bir niyet var, hem tanışmak hem de beraber kamp yapılacaksa bi plan program oluşturmak adına bir buluşma yapılsa fena olmaz mı? Herkes Ankarada ise bi mekan ve tarih belirleyip konuşalım derim..

buluşma yer ve saati uygun olursa bizde arkadaşla gelip tanışmak programa dahil olmaktan mutluluk duyarız

merhaba arkadaşlar bende ankaradayım. Fakat benim bir ekibim var her sene Türkiye'nin değişik yerlerine kamp atıyoruz.
Geçen sene solo gittiğim bu senede tekrar ekip ile Likya Yolu'na gideceğiz.
Ekibim memur ağırlıklı olduğu için her zaman etkinliğe çıkamıyoruz. Genellikle dağ ve yayla trekkingleri yapıyorum.

Yani kısacası kafa dengi birilerini bulabilirsem gurup oluşturabilirim.

Ne durumdasınız?
Ankara'dan ben de katılım sağlayabilirim. Ekipmanım da (kişiye göre değişse de standartlara yakın) tecrübem de mevcut.

merhaba arkadaslar istanbuldayım ama katılabilirm bende.bir lider belirleyinde watsap grubu falan kuralım organizasyyonu yapalım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR