Ankara Gölbaşı Hayvan Barınağının Yardım İhtiyaçları.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yazargezeryolçizer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,735
Image001

Etiketler

Ynt: Ankara Gölbaşı Hayvan Barınağının Yardım İhtiyaçları.

Bu duyuru eşime mail yoluyla geldi,
Evden attığımız bir sürü eşya ,
Perişan haldeki bu dostlarımızın,yararlanacağı eşyalar olabilir.
gölbaşına gidip gelirken ,Yoldan bir uğrasak en fazla 15 Dk.mızı alır,
Yolu Gölbaşına düşmeyenler;Etkinliklerde, biriktirdiği malzemeyi bana verebilirler,
Seve seve barınağa ulaştırırım.

Bu konuyu aktif tutmakta fayda var, barınağın her zaman çeşitli ihtiyaçları oluyor.
Yeri çok kolay hemen gölbaşı sanayisinin arkası, Kerim beyin de yazdığı gibi 15 dakika ayırıp uğranabilecek bir noktada.

İhtiyaçların arasında gönüllü olarak orada görev almak da var mı acaba?

ceranus' Alıntı:
İhtiyaçların arasında gönüllü olarak orada görev almak da var mı acaba?

Bildiğim kadarı ile onada ihtiyaçları var. Kerim beyin verdiği telefon numaralarından yetkili kişilerle iletişim kurulabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri