Ankara Hurdacılar Sitesinde 350 Adet Land Rover

'HABERLER VE DUYURULAR - NEWS AND ANNOUNCEMENTS' forumunda jeep tarafından 10 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    Geçen hafta parça almaya gittiğimde gördüm. Hurdacılar sitesinin bir kısmı land rover dolmuş. Askeriyeden ihale ile 350 tane araç almışlar. 1700 ile 2000 YTL civarında maliyeti olmuş. Cepten çektiğim birkaç resmi de vereyim. Bu arada esas depolarına beni sokmadılar.
    Buyurun...
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Jeepcj7

Jeepcj7 BUILD IT! RUN IT! BREAK IT! FIX IT! REPEAT!

Alınan Beğeniler:
    0
    Hurdacıdan aldım 10 tane eve geldim 1 tane ancak olur...

3. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    içlerinde fena olmayanlar da yok değil. ama 350 de 30 tane dir.

4. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Böyle bir araç alınacağına piyasada daha temiz şahıstan alınması daha iyi.Böyle araç alıp bir ton masraf yapılacağına belki daha ucuz ve sorunsuz araba alınması daha iyi.Ayrıca böyle uzun süre yatmış araçta sorun bitmez hergün bir sorun çıkarır , kar yapacam diye bu işe girilmez bence.

5. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    aslında güzel ve geniş bir garajın olacak. 13-14 kişilik kaliteli bir ekip. Kaporta mekanik aksesuar filan. 350 nin 100 tanesini feda edeceksin yedek parça olarak . yavaş yavaş yapıp satacaksın. insanlar geldiğinde zevkine göre sana iş yaptıracak. hep hayalimde var ama böyle bir garaj.. dur bakalım kaç yaşımızda erişebiliriz.

6. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu işler sıkıntılı işler adamı hem mali açıdan hem manevi açıdan aradan çıkarır , psikolojin bozulur bence. Benim tonlarca paramda olsa bu işlere girmem.

7. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    1 ay önce bir belde belediyesinin ihalesinden 2 adet cj aldım. Gittim geldim, uğraştım, şimdi ikiside faal. Yaptığım masrafları 2 ye böldüm kar etmeden yada cüzi bir karla satacağım. Beni psikolojik olarak arıtan bir iş. Sanayi bana havai adaları gibi geliyor. Yapı meselesi herhalde..

8. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Çok değişik bir insansınız helal size.Bende günümüz yarısını sanayide geçiriyorum desem yalan olmaz ama böyle uğraşmak adamı bazen yoruyor.Ama insan kendisinin aracı işin uğraşır zevkle çünkü sonuçta ortaya çıkacak olan şey onun gururu oluyor bence ama devamlı böyle işlerle uğraşmak bana göre insanı yorar .Tabi insan yapısı değişiktir kişiye göre değişir .Kendinize iyi bakın görüşmek üzere...

9. umutcelikel

umutcelikel No pain no gain...

Alınan Beğeniler:
    3
    Bunları alıp zevkine toplayacak cesarette biri varsa helal olsun...araçlar afganistanda mayına basmış gibiler valla...benimki telekom çıkışlı olmasına rağmen 3 senedir yavaş yavaş uğraşıyorum halen de bitti denemez....şahsen bende sanayiye gideyim, gobit yiyeyim hoşuma gidiyor ama land rover da bu derece bir araç bence yorar adamı...

10. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeniler:
    0
    tanesi 5500 ytl den satışta ama zaten tenteliler kalmış onlar da dökük

11. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    hocam bu bilgiyi nereden buldunuz.. kim verir bu araçlara 5500 YTL..

12. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar bahsedilen araçlardan olduğunu düşündüğüm bir resim adam bir bakın düşünüyor ben bunun içinden çıkabilirmiyim diye 5.000 ytl. isteniyor ilanda.İlan linki.... ;D
    http://www.sahibinden.com/1990_modelWQQaXQQ8135479WQQpXQQdisplayitem

13. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu araba 5.000 ytl. alınıp adam olur mu dersiniz .......

14. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Valla hiç uğraşmam sıkı pazarlık yapıp bunu alırım kafam ağrımaz ;)
    link....
    http://www.sahibinden.com/90_000_km_de_1982_model_land_roverWQQaXQQ7123537WQQpXQQdisplayitem

15. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    ufak defek eksiklikleri varmış.. ben oradayken yağmur yağıyordu ve dizel motorlu araçların çoğunun kaputu açıktı.. üstelik 1700 e aldılar, 5000 e veriyorlar. Tabi vergisi nakliyesi filan var ama.. bence ederi 2500 filan..

16. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    Tabiki uygun olursa alınır ama ben baktım bu adamların sitelerine 5.000'den aşagı yok hele hele bazılarına 8.500-9.000 istiyorlar. ::) ;D :mad: :p

17. jeep

jeep Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    site adresini verebilirmisin?

18. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeniler:
    0
    sahibinden.com da ilan konu satılık 4x4 araçlar kısmında buradan önce konuşuldu ben de ilandaki adamı aradım sonra da mesaj attım teyid ettikten sonra foruma yazdım

19. evedilaz

evedilaz cj hayatdır

Alınan Beğeniler:
    0
    bu güzel manzarayı pazartesi günü bende şait oldum araçların 3.5 tanesini inceledim içlerinde az masraflı olanlarda var ama 8. 9 diyolar
    en ilginç olanıda 6 resmin arkasındaki arazi aracı araç hidrolik bir sistemle yerden 6 m yükselebiliyor dizel mükemmel bi araç
    birde ahirusta isimli bir cj servisine tesadüfen girdim adamlar şaheserler yaratıyo ama şaheserler
    ( ateşpagası) nedense 1.5 senede bir V8 cj7 yapmışlar saybi 50 bin masraf etmiş dehşet bi makine çıkmış ortaya
    özetle bende hesaplı bişeyler bulurum diye gittim oraya direk kazıklamaya kalkıyolar esnaflık yok tanıdık bi kanalla gitmek gerektigine inanıyorum ...

20. ARSLAN67

ARSLAN67 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    En iyisi direk şahıstan almak diye düşünüyorum , çünkü böyle araçların ne masraf çıkaracağı belli olmaz ve tabiki sanayiden çıkamazsınız , ama biniciden alırsanız en kötü ihtimal normal bir bakım masrafınız olur.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş