Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 256
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,930

21-22 sinde Sorgun Göletine Gidelim mi?

• Gidelim

Kullanılan: 9 69.2%
  • Gitmeyelim

Kullanılan: 4 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

Etiketler

Ynt: Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010)

dökülün bakalım resimleri , muhabbetleri, bizde burada avunalım bari.

Ankara'da son günlerde yaşadığımız sıcaklardan uzaklaşmak için gittiğimiz Işık Dağı'na çok sayıda arkadaşımızın katılımı ile bol Off-Road, Trekking, gökyüzü gözlemi, eğlence ve en önemlisi müthiş keyifli bir kamp ile gerçekleştirdik.

Ben bu kadar uyumlu, bu kadar sevgi dolu, bu kadar güzel yüreğin, bu kadar paylaşımlı, bu kadar coşkulu bir etkinliğin içinde olmaktan çok mutluyum. Katılan tüm arkadaşlarıma, tüm dostlara çok teşekkürler ediyorum, hepinize sevgilerimle, selamlarımla..

Bende olan görselleri daha sonra paylaşacağım ama sizlerde olan tüm görselleri de acilen bekliyorum :smiley:

Hoşbulduk Yavuz, hoşbulduk ;D

yavuz-çelikel' Alıntı:

Ertuğrul Abi, yaşadığımız çok keyifli anları umarım görseller yansıtabilir, off-road konusunda adrenalin çoğu zaman ve çoğu yerde tavan yaptı ama hepimiz amatör bir şeyler yakalamaya çalıştık ancak içinde olmak bir başka güzel oluyor, umarım yaşadıklarımızı aktarmayı başarabiliriz :smiley:

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
yine katılamayanları kıskandıracak görseller ekliyeceğinizden eminim ... bekliyoruz :smiley:

Fotoları bekliyoruz gidemedik bari fotolara bakalım yahu

Gerçekten Ankara'ya kıyasla serin bir 2 gün geçirdim.Başta Zerrin hanım olmak üzere düzenleyen ve tüm katılanlara anlayış,hoşgörü,paylaşımcı ve keyfli etkinlik için teşekkür ediyorum.Fotoğraf makinam olmadığı için görsellerle işim olmaz. ;D ;D ;D

hadi gayrı uyuyormu ne katılımcılar yükleyin fotolarıda görelim.

Bendeki fotolar[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

AUSTOS 2010 0009

AUSTOS 2010 0010

AUSTOS 2010 0011

AUSTOS 2010 0012

AUSTOS 2010 0013

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR