Ankara Pajero Sahibi Arkadaş Aranıyor..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rhytmix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,506

rhytmix

Yeni Üye
Yer
Ankara
Arkadaşlar binek aracımı satıp 4x4 bir araç almak istiyorum,ve pajero da karar kıldım.Ankarada Pajerosu olan sohbet edebileceğimiz bir arkadaşla tanışmak uygun bi zamanda konu hakkında sohbet etmek ve bilgi almak istiyorum.

Etiketler

Arkadaşlar binek aracımı satıp 4x4 bir araç almak istiyorum,ve pajero da karar kıldım.Ankarada Pajerosu olan sohbet edebileceğimiz bir arkadaşla tanışmak uygun bi zamanda konu hakkında sohbet etmek ve bilgi almak istiyorum.
Merhaba benim 2001 model 2.0 pinin bir aracım var isterseniz konisabiliriz

Slm abi ben ankara sincandayım 1995 2.8tdi pajero aracım var birlikte daha fazla arkadas edinip 4x4 gezileri düzenleyebiliriz...

kardes ankara'da dillim istersen emailimi veririm ordan yazisabiliriz.. ama pajeroyla ilgili kafasinda soru isareti olan herkese yazdigimi tekrarlayayim; pajero dan sonra baska marka, tip, klas, sinif, boyut vsvs ne arac varsa unutursun.. hatta hayatinda tekerlekli ne varsa kurtulasin gelir.. ;)

Cevaplar için teşekkür ederim.
2.8 td 5 kapı 99 otomatikl bi araç aldım
ama bi sorum olacak.
araç düşük hızlarda iyi fakat 70 80 giderken ani hızlanma gerektiğinde gaza basınca motor devri yükseliyor fakat araba yavaş hızlanıyor.
2.8 td motorun kafasını dikip yürümesi gerekmezmi.

Kardes bende 2.8td montero var pajeronun amerikan versiyonu manuel vites 1995 model arac vites kac olursa olsun gaza dokunman yetiyo küküyo koltuga yapıstırıyo adamı sen onun bi şanzıman yagını degiştır duzelmezse skıntı buyuk olabilir...

Cevaplar için teşekkür ederim.
2.8 td 5 kapı 99 otomatikl bi araç aldım
ama bi sorum olacak.
araç düşük hızlarda iyi fakat 70 80 giderken ani hızlanma gerektiğinde gaza basınca motor devri yükseliyor fakat araba yavaş hızlanıyor.
2.8 td motorun kafasını dikip yürümesi gerekmezmi.
aslinda dizel veriminden dolayi ara hizlanmalar iyidir.. peki o hizlarda, 70-80 giderken 110-120 ye cikmasi kac saniye suruyo ? ama nerden bakarsan bak, dizel oyle evela kasip sonra firlayip koltuga yapistirmaz.. kesintisiz sekilde ivmelenir..

Evet hangı hızda olursa olsun gaza bastıgın surece ivmeyi kesmez benım arac 70 km den 120 ye yaklasık 5 saniyede cıkıyor ama ben kıyamıyorum pek sıkıstırmıyorum aracı...

Arabayı aldığımda motor yağı filtreler ve şanzıman yağı değişmişti.
Acaba diyorum egzozmu tıkalı.ilk aldığımda manifolt contası kaçırıyordu değişti,belkide egzoz tıkalı patlattı contayı.şimdide motoru sıkıştırıyo olabilir

Montero cu arkadaşım ankaradasın galiba,tanışalım isterim..

Tabi tanısalım abıcım ne demek bence egzozla alakası yoktur çünki benim monteronun da egzoz sonsusturucusunun içi dagınık oda sadece rolantide calısırken az bisey tıkırtı yapıyo okadar ama senın aracın dahada fazla kükreyip daha hızlı gıtmesı gerek tahminimce senin arac en az 170hp olması gerek...bence birde yakıt pompasını göster yakıt kademeli geliyo olabilir

Bu benim numaram tanısabılırız ismim beytullah 0506 140 45 05 numaram...ben senın aracı 3.0 v6 ile karıstırdım bnm aracla aynı ikiside 4m40 motorlu...ben 11.000 tl harcadım motor komple yenilendi baskı balatasına kadar aklına gelen hersey pistonlara üst kapaga kadar lakin aracım hala acılmadı :smiley: ben zorlamıyorum kıyamadıgım için...

Kusura bakmayın. Bende yeni girmeye başladım.Ankara da ikamet ediyorum. Pajero hakkında sadece şunu söylemek isterim o bir aşk. Daha önce 2 defa 93 model kısa şase kullandım. Son derece memnundum. 3 sene önce 2008 3.2 DI-D almak nasip oldu. Arzu eden herkese nasip olur inşallah. Eğer pajero kullanıcıları Ankara da bir yerde buluşup tanışmak isterse bende memnuniyetle tanışmak isterim. Ayrıca servisimden çok memnunum Bu aracı sevmemde en büyük etkende servisimdir. Servisim Şaşmaz oto Sanayi sitesinde Oto Şeref isimli yetkili Mitsubishi servisidir. Şeref Usta Türkiye de Pajero konusunda üstad dır. Tüm Pajero culara iyi akşamlar.

Sinan Coşkun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR