Ankarada servis önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dtmbk78 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,608

dtmbk78

Ana Kamp
Iyi akşamlar arkadaşlar 2000 model gc 4.7 v8 aracimda motor çalışırken ve giderken çık çık diye bir ses geliyor ve bu beni bayağı rahatsız ediyor. Aracın önceki sahibi serviste baktırmış hatta kapak açılmış ve sorun motor kaynaklı değil denmiş. Aracımın gidişinde en ufak bir sıkıntı yok. Ama araç dan dizel gibi ses geliyor bu ses ne olabilir. Ankara'da Tuna garaj ı tavsiye ettiler nasıldır yada başka bir yer tavsiye edermisiniz. Karabük te ikamet ediyorum hafta sonu aracı götürmeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Etiketler

Ynt: Ankarada Servis Önerisi

Bildiğim kadarıyla Ankara yetkılı s4ervıs var A.Aydın....Bayagıda eskilerden beri jeep servisliği yapıyorlarmış...

Ynt: Ankarada servis önerisi

Arkadaşlar bulunduğum ilde( Karabük) Lpg ile ilgili bir sorunum oldu bunun için gittiğim usta lpg hortumlarını test için sıkıp biraktiğında arabadan gelen ses arttı ona sesin nedeni ni sorduğumda egzos borusundan kaçırma yaptığını bu sesin de bundan kaynaklandı söyledi. Sizce olabilir mi. Tuna Garaj bunun pistonlardan geldiğini söyledi. Kararsız kaldım.

Ynt: Ankarada servis önerisi

dtmbk78' Alıntı:
Arkadaşlar bulunduğum ilde( Karabük) Lpg ile ilgili bir sorunum oldu bunun için gittiğim usta lpg hortumlarını test için sıkıp biraktiğında arabadan gelen ses arttı ona sesin nedeni ni sorduğumda egzos borusundan kaçırma yaptığını bu sesin de bundan kaynaklandı söyledi. Sizce olabilir mi. Tuna Garaj bunun pistonlardan geldiğini söyledi. Kararsız kaldım.

URL]

Ankara'da Jeep ustası arayanlara JeepLife İlker'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin bakıımına sadece işçilik için (parça hariç) 2500 TL istedi. Çok değil mi dedim "normalde parça fiyatının yarısı alınır" dedi adam, hatta "Şaşmaz'da çoğu dükkan euro bazlı saat ücreti alıyor" dedi. Allah sizi ıslat etsin dedim çıktım. Kesinlikle önermiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.