Ankarada Webasto Taktirmayi Düşünen Karavancilar Için Güzel Bir Kampanya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vehbi42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,038

KARAVANDA ISITICI OLARAK SİZ HANGİ MARKA TERCİH EDİYORSUNUZ

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

vehbi42

Kamp I
Yer
Bursa
GEÇEN AY KARAVANIMA WEBASTO TAKTIRMAK İÇİN TANIŞMIŞ OLDUĞUM ARKADAŞLAR İLE YANİ TANIŞMIŞ OLSAKTA GÜZEL BİR HİZMET SUNARAK 2 SAAT İÇİNDE WEBASTO MONTAJINI YAPARAK SORUNSUZ BİR BİR ŞEKİLDE ARACIMI TESLİM ETTİLER MEMNUN KALDIM SİZLEREDE TAVSİYE EDERİM

TAKTİRMİŞ OLDĞUM CİHAZ >EBERSPACHER D2 MARKA

ÖDEMİŞ OLDUĞUM FİYAT MONTAJ DAHİL :1450 TL

7Mk73Y.jpg

7Mk7Qv.jpg

rZQ6yM.jpg

ISITMA VE SOĞUTMA HAKKINDA HERŞEYİ YAPIYORLAR YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞIYORUM.

MARTI ISI
OTO ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ

ŞAŞMAZ OTO SANAYİ SİTESİ BAHÇEKAPI MAHALLESİ 2478.SOKAK NO:2/D
ETİMESGUT / ANKARA

0541 359 4709

Etiketler
GEÇEN AY KARAVANIMA WEBASTO TAKTIRMAK İÇİN TANIŞMIŞ OLDUĞUM ARKADAŞLAR İLE YANİ TANIŞMIŞ OLSAKTA GÜZEL BİR HİZMET SUNARAK 2 SAAT İÇİNDE WEBASTO MONTAJINI YAPARAK SORUNSUZ BİR BİR ŞEKİLDE ARACIMI TESLİM ETTİLER MEMNUN KALDIM SİZLEREDE TAVSİYE EDERİM

7Mk73Y

7Mk7Qv

RZQ6yM

ISITMA VE SOĞUTMA HAKKINDA HERŞEYİ YAPIYORLAR YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞIYORUM.

MARTI ISI

ETİMESGUT / ANKARA

0541 359 4709

7Mk73Y

7Mk7Qv.jpg

rZQ6yM.jpg

MARTI ISI

ETİMESGUT / ANKARA

0541 359 4709

Herkese merhaba,
Burada verilen bilgilerden yola çıkarak ben de bozulan webasto için martı ısı ya gittim. Gerek beni karşılamaları ve gerekse bilgilendirmeleri cok güzeldi. İşinin erbabı oldukları hemen anlaşılıyor. Webastoyu tamir ettirdikten sonra da telefonla sorduğum sorulara anında cevap verdiler. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR