Anket : Cj'nin Üstünü Ne Zaman Açıyorsunuz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan izrafeel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,819

Siz ne zaman CJ nin SOFT/HARD topunu çıkarıp, güneşle buluşuyorsunuz?

• Çıkardık Bile

Kullanılan: 3 20.0%
  • Haftaya Çıkaracağım

Kullanılan: 1 6.7%
  • Bu ay çıkarırım

• Hazirandan önce çıkarmam

• Hiç Çıkarmam

Kullanılan: 5 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

izrafeel

Özgürlük herkes için farklıdır.Benim içinse CJ'dir
Yer
Kayseri
Arkadaşlar; Siz CJ'nizi ne zaman güneşle buluşturacaksınız? Hadi Bakalım üstsüz sevenleri görelim ;)

Etiketler

Ynt: Anket : Cj'nin Üstünü Ne Zaman Açıyorsunuz?

Yazı iple çeken pek yok sanırım :smiley:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bahçedeki onüç kedinin koltukları ve rollbar'ı didiklemeleri yüzünden yedi yıldır hardtopu açamıyorum. Hiç olmazsa o günlerden kalan birkaç fotoğrafı paylaşıp hasret gidereyim dedim. Bu vesileyle kedileri uzak tutan bir yöntem bilen arkadaşımız varsa fikirlerini almak isterim. Gazyağına batırılmış bezler, lavanta, karabiber, ultrasonik cihazlar vs. hiçbiri fayda etmedi. Uyumalarına itirazım yok, yeter ki uyandıklarında tırnak sporlarını başka yerde yapsınlar.

CJ7 005

CJ7 006

CJ7 007

Ben açtım istanbulun yağmurunu umursamadan :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

ImageUploadedByTapatalk1402057101089587

ImageUploadedByTapatalk1402057128055089

Buggy' Alıntı:
Kıskandırın bakalım. Sonunda koltukları söktürüp tahta sandalye ile CJ kullandıracaksınız bana :smiley:

Ahahahah güldürdün Emin Abi ;D Estağfurullah benim kedicikler uysallar arka koltukta uyuyup çıkıyorlar otel niyetine kullanıyorlar ;D Arada benden habersiz teyp dinlemeye kalkıyorlar istemeden açıyorlar teybi ona da çözüm buldum üstüne plastik kapak koyuyorum artık :smiley: Güvenlik Şalteri taktırmam lazım artık :smiley:

Buggy' Alıntı:
Kıskandırın bakalım. Sonunda koltukları söktürüp tahta sandalye ile CJ kullandıracaksınız bana :smiley:

Emin bey güldürdünüz beni :smiley:))
Allah sizide güldürsün.
Cj nin üstünü açmak nasip etsin :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler, gülmek güzel şey hep gülelim.

Konu başlığıyla alakasız ama Saygın bahsedince aklıma geldi ve yeni konu açmak istemedim. Emniyet şalterleri bizim CJ'lerin olmazsa olmazı. Özellikle LPG kullanan arkadaşların. En ufak bir kokuda, kaçakta akımı kesmek için kutup başlarıyla zaman kaybetmemek için.
Ben CJ'yi aldığımda iç piyasada bol bulunan anahtarlı şalterlerden takmıştım. Deniz kenarında olduğum için oksitlenmeden dolayı fazla uzun ömürlü olmadı, ara sıra akımı keser hale geldi, değiştirdim. Geçen yıl ebay'den çin malı devre kesici aldım. Kargosuyla beraber 5 USD civarında birşey. Çin mallarına pek ısınamadım ama bunun akar kokar tarafı yok. Son derece basit ve sağlam. Eğer 25 - 35 gün beklemeyi göze alırsanız mutlaka alın derim. Detayları alttaki linkte var ama cut off switch diye aratırsanız 4 USD'a satılanları da bulursunuz.

http://www.ebay.com/itm/Car-Vehicle-Motorcycle-Van-Battery-Disconnect-Cut-off-Switch-Isolator-12V-24V-/321425667123?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4ad6767433&vxp=mtr

CJ7 172

CJ7 272

Bu arada : http://www.petsiparis.com/?urun-7369-get-off-sprey-500-ml-uzaklastirici-sprey-----50-daha-fazla

Benim jipe kediler oturmakla kalmayip bir de isiyorlardi. Bu spreyin bayagi faydasini gordum benden soylemeso

Benim kediler daha insaflı, koltuklarda uyuyup motora ya da lastiklere işiyorlar. Bunu duymamıştım. Yerli üretim "bi git kedi" diye bir sprey kullandım, işe yaramamıştı. Hemen sipariş verip deneyeceğim, teşekkürler.

Sent from my phone

sinannasirli' Alıntı:
Bu arada : http://www.petsiparis.com/?urun-7369-get-off-sprey-500-ml-uzaklastirici-sprey-----50-daha-fazla

Benim jipe kediler oturmakla kalmayip bir de isiyorlardi. Bu spreyin bayagi faydasini gordum benden soylemeso

sinannasirli' Alıntı:

Güzelmiş işe yarar valla

TAPATALK KULLANILARAK GÖNTERİLDİ

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri