Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bomdia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,943

bomdia

Yeni Üye
Yer
ANTALYA
Merhaba arkadaşlar; Bir yıl önce kadar trekking yapmaya başladım farklı gruplarla. Grup halinde yürümekten hoşlanmadığımdan, solo yürümeye de cesaret edemediğimden istediğim sıklıkta yürüyüş yapamıyorum. Her istediğimde arkadaşlarımı ikna etmekte sıkıntı oluyor. Kamplı falanda yapmak istiyorum ufaktan gerekli malzemeleri de almaya başladım. Bu işi hali hazırda yapan, keyif alan benim gibi arkadaşlar varsa Antalya da bir kaç kişilik grup oluşturabiliriz.

Etiketler
Ynt: Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum!

Bu arada mail adresim bomdia.hi@gmail.com buradan da ulaşabilirsiniz ;)

Ynt: Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum!

Bende antalyaya yeni geldim sizingibi fazla kalabalık olmayan gruplarda yürümeyi seviyorum. maximum 4 kişi ama en az 2 kişi olmalı. ben sizinle yürüyebilirim. tecrübem var. gerekli ekipmanada sahibim. zaman sorunumda yok. her an birlikte kamplı yada günübirlik yürüyebiliriz.

bu arada size bazı tavsiyelerim olacak. malzemelerinizi alırken çadırınızı hafif ve su geçirmez olmasına dikkat edin. tercihen çift katmanlı bir çadır alın. ayrıca tek kişilik değilde 2 kişilik alın malzemelerinizi çantanızı koydugunuzda size yatmak için ideal bier alan kalmalı .tavsiyem marmot twinlight 2p dir.
Sırt çantasını tartışmasız deuter alın en az 45 litre olsun 45+10 modeller iyidir. bu ürünler biraz pahalı olsada bir kez alınıyor ve gerçekten görevlerini iyi yapıyorlar. diğer malzemelerle ilgilide isterseniz fikirlerimi paylaşabilirim.....

günübirlik veya hafta sonları kamp kurmalı doğa yürüyüşlerinize katlmak isteriz. rota ve zaman uyarsa.

fotometo' Alıntı:
bu arada size bazı tavsiyelerim olacak. malzemelerinizi alırken çadırınızı hafif ve su geçirmez olmasına dikkat edin. tercihen çift katmanlı bir çadır alın. ayrıca tek kişilik değilde 2 kişilik alın malzemelerinizi çantanızı koydugunuzda size yatmak için ideal bier alan kalmalı .tavsiyem marmot twinlight 2p dir.
Sırt çantasını tartışmasız deuter alın en az 45 litre olsun 45+10 modeller iyidir. bu ürünler biraz pahalı olsada bir kez alınıyor ve gerçekten görevlerini iyi yapıyorlar. diğer malzemelerle ilgilide isterseniz fikirlerimi paylaşabilirim.....
Diğer ekipmanlarla ilgili fikirlerinizi de paylaşırmısinız

özellikle merak ettiğiniz bir ürün varsa tecrübelerimi paylaşayım. ama genel olarak hafif ürünler seçin. bazı ürünlerdede kesinlikle kaliteden ödün vermeyin. lazım olduğunda o üründen beklenen performansı almalısınız.

hangi parkurları yürüdünüz?

Arkadaşlar merhaba tekrar; metin bey çok tşk ederim verdiğiniz yararlı bilgiler için,genel olarak pazar günleri treaking yapabiliyorum sadece.. bu anlamda bağlayıcı olmak istemem ama sadece pazar günü gideceğiniz parkurları mail atarsanız müsaitlik durumuna göre katılabilirim size.

Narses; Ulupınar-çıralı-adrasan-karaöz parkurlarını yürüdüm likya yolunda.
Aynı şekilde sizde mail atabilirsiniz treaking programınızı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR