Antalya ve Civar İlçelerde Kamp ve Olta Balıkçılığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan konyaalti07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,527

konyaalti07

Ana Kamp
Yer
Antalya
antalya ve çevre illerinde hem kamp yapıp hemde olta balıkçığı yapılabilecek yerler nereler var,
bunun yanında ana kamp alanına yakın olabilcek dereler ve göller vs varmı....
tşk

Etiketler
Antalya nın kıyı şeridinde genel itibariyle kamp kuracak alan ve işletmeler mevcuttur :smiley: biraz araştırma yaparsanız kolayla kamp alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz :smiley: iyi günler kolay gelsin .

tşk.
bazılarını biliyorum kalabalık kamp alanlarından değilde tatlı suyun olduğu ama fazla kalabalığın olmadığı vadiler var buralarda var mı acaba...

konyaalti07' Alıntı:
tşk.
bazılarını biliyorum kalabalık kamp alanlarından değilde tatlı suyun olduğu ama fazla kalabalığın olmadığı vadiler var buralarda var mı acaba...

ben kendim napıyorum onu yazayım. Google Earth'ten gözüme bir yer kestirip koordinatlarını alıp yükleniyorum arabayı gidiyorum. Gidene kadar bile neler neler görüyor, keşfediyorsunuz.

Çevre sizin de isteklerinize oldukça uygun. Tatlı sulu yerler için Şelale çevrelerini tarayabilirsiniz mesela.

ama paylaşmayı unutmayın :smiley:

kesinlikle paylaşırım
sizinki de güzel bir fikir
gidipte beğendiğim Antalya da Gebiz süper bir görselliğe sahip kesinlikle görülmeye değer henüz doğal ortamı az bozulmuş diyebilirim :smiley:

konyaalti07' Alıntı:
kesinlikle paylaşırım
sizinki de güzel bir fikir
gidipte beğendiğim Antalya da Gebiz süper bir görselliğe sahip kesinlikle görülmeye değer henüz doğal ortamı az bozulmuş diyebilirim :smiley:

vakit bol olduğunda mutlaka gittiğimiz bir yerdir. Baraj ya da Uçansu lar favori yerlerimiz. Gitmediyseniz tavsiye ederim.

dikkate alacağıma emin olabilirsiniz
uçan suya gittim güzeldi
fakat baraj Isparta yolu üzerindekini diyorsanız evet, en büyük balığımı orada yakaldım:smiley:

yok orası değil :smiley: sulama drenajı desek daha doğru olacak sanki. Gebiz'e giderken sol tarafta kalıyor. Yıkılan köprünün yanından devam edin ;)

suya yakın yerlerde gölgelik yok o yüzden gerekli malzemeleri atlamayın :D

Ynt: Antalya ve Civar İlçelerde Kamp ve Olta Balıkçılığı

hmmm yıkılan köprüye köprüye kadar kısmı tamam ama gerisini bilmiyorum ama boş bir vakitte keşif yapmaya değer anlaşılan
en büyük sıkıtım suyun olduğu yerde ağaç olmaığı için kampı uzağına kuruyorum bende su kenarında olsun,
gölgelik olsun, içme suyu olsun diyorum ve böyle bir yer arıyorum umuyorum bulucam:smiley: ilginiz için teşekkür ederim..

O kadar mekannicinde 3 u bir arada tek bir yer var. Tekirova istikametinde. Geziler kisminda konusu ve haritali tarifi mevcut. ;D

koordinatların yerlerini değiştirince Ürdünde bir çölü gösteriyo ;D

BU koordinatların olduğu yer neresi ? Google erarthten baktım da aksu serik arasında bir yer görünüyor , hatta Güloluk Gebiz arasında :smiley:

3 günlüğüne yazılı kanyona gittim doğa muhteşem, kanyonun iç kısımlarına gittikçe daha da güzelleşiyor su acaip soğuk herkesin ölmeden önce yapması gerekenler listesinde olmalı bir kere, ancak tek kusuru cumartesi ve pazar günü iç kesimlerde yaşamanın tercih edilmesi gerekir, neden mi ne kadar çok yurdum insanı mangal yapıyor ve onlardan adım atacak yer yok, adam çadırın dibine mangal kurmuş umrunda bile değiliz biri yaşıyor mu yaşamıyor mu, bu nezaket hiçbir doğa severde yoktur sanırım cuma günü bir tane sinek yokken c.tesi pazar çıkan sinekler insanı resmen ısırıyor. Boşverin kamp alanını kanyonda ilerledikçe acaip güzelleşiyor herşey...

hmmm tekirovadaki yer evet araştırmak lazım şaun koordinat göremiyorum tekirovanın ne tarafında ki..:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR