Anzer Balı Arıyorum Acilllll....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selektro Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,491

selektro

Kamp I
Merhaba , kanser hastası bir yakınımız için hakiki anzer balı arıyoruz. Nerden alacağımıza karar veremedik. Çünkü internette çok site var. Sadece Ballıköy'de ki site güvenilir geldi. O da kooperatif olduğu için. Birde Hacettepe Ünv. onaylamış. Bu sitede kötü niyetli insanların olmadığına inandığım için buraya yazdım. Yetkililer dahil yardımcı olursanız çok sevineceğiz... Allah herkese şifa versin. Dert verip derman aratmasın.

Rize li bir yakın tanıdığınız varsa direk bağlantıya geçin o temin eder size, kilosu yaklaşık 500 - 600 lere çıkabiliyor mevsim kıtlığına göre.. Aynı bölgenin Hemşin balı da çok değerli olup Anzer gibi isim yapmamıştır sadece, onun kilosu da 200 den aşağı değildir, Allah şifa versin

Merhaba
Hastanıza acil şifalar dilerim.
2012 yılında yaptığım turda Anzer'i ziyaret etme fırsatı bulmuş ve bal almak istemiştik.
O yıl bana söylenen, bir kooperatif kurulduğu ve tüm ürünün önceden ihale yoluyla sağlık/kozmetik şirketlerine satıldığıydı. Köyde tadımlık bile bal yoktu.
Belki zaman içinde değişmiştir bu durum ancak perakende alımda çok dikkatli olmak gerek diye bu anımı paylaşmak istedim.
Umarım tez zamanda bulursunuz ve hastanıza şifa olur.

geçmiş olsun
anzer balını anzer dışında satanlara itimat etmeyiniz derim.
kooperatif artık anzerde satışını yapmaktadır.
internetten kooperatife ulaşmayı deneyebilirsiniz

Manisa bakir kasabasinda Sevki Gungor var.Bitkisel yontemle kan degerini yukseltip bagisiklik sistemini guclendirici yontemleri var.Izmir disindaysaniz ozelden mesaj atin yardimci olmak icin elimizden geleni yapalim.Gecmis olsun acil sifalar dilerim.
Selamlar Saygilar

jeepxj35

Herkese çok teşekkür ederim. Anzer deki kooperatifle iletişime geçiyoruz. Hakikisi oradaymış.İlginize çok teşekkür ederim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR