Araç Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Rs6 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,444

Rs6

Yeni Üye
Merhabalar,

Jeep CJ-8 aracımı iki sene önce takasladığım WJ kasa Grand Cherokee 4.7 aracımı da geçen sene sattım (daha doğrusu karşılıksız çek ile çaldırdım) ve onun yerine farklı bir araç aramaktayım. 2004 model olduğundan dolayı araziye girmeye ve ekstra aksesuar takmaya kıyamadım.

Özellikle ZJ kasa 5.2 Grand Cherokee'lere bakmaktayım. Aşırı yükseltilmemiş, dodik, tavan ışıkları gibi ufak tefek aksesuarları olan bir araç bakarken (veya boş alıp kendim doluracağım ancak pek zamanım yok onun için) bir abimin Chevrolet Blazer'ini gördükten sonra farklı marka araç aramaya başladım ve işin içinden çıkamadım.

WJ kasadan farklı bir sürüşe sahip keyifli ne alabilirim ?
- Aracı hem şehir içinde hem de hafif off-road koşullarında süreceğim.
- Yakıt konusu çok önemli değil, 5.700 litreye kadar olabilir.
- Ancak CJ serisi kadar eski olmasını istemiyorum. Maximum 35.000 TL verebilirim.

Etiketler
Ynt: Araç Tavsiyesi

Jeepten gidecekseniz bu işin aracı XJ 4.0 lt,başka araç bakmayın. Fiyat/performans olarak en ideal araçtır. Gerek yok boşuna masraf etmeye yoksa offroad 2015 model araç Jeep ile de yapılır yapıldıktan sonra.Ama ne gereği var o kadar çok para vermeye.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR