Aranıza Hoş Geldim :))

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan istmaster Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,551

Yeni aracımla katılıyorum

• CJ

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1993 Limited Edt

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

istmaster

Yeni Üye
Herkese selamlar,
Yaklaşık 1 aydır süren uzun incelemeler sizlerin yazdıkları yorumlar bilgiler vs toplayarak sonunda bir CJ sahibi oldum.Aracı satın aldığım sahibide çok titiz ve bu araçlara meraklı bir kişiydi.Araç arazide ve ağır şartlarda ezilmemiş ve sonradan toplanmamış bir araç.Camları hala chreyseler amblemli.Malum boya var fakat herhangi bir ağır kazası yok.Araçta çalışmayan hiçbir aksam bulunmuyor.(malum bir tek teyp sorunu var,fm radyo sıkıntısı:smiley:) Klima-ıstma soğutma,cruise control,direksiyon ayarı,şanzıman,roketleme,diferansiyel vs. herşey iyi.Bugün Bostancı JeepControlde Serkan gerekli incelemeleride yaptı.Sadece zamana yayarak bir kaç iyileştirilmek gereken parçalar var.Ön denge kollarının lastikleri zamana bağlı olarak aşınmış vs..
Bende aracı haftasonu ve sürekli asfaltta kullanacağım.
Şuandan itibaren araca ait tüm dökümanlar elimde var.250 sayfalık elektrik çizim ve dökümanını neredeyse okudum.Parça katalogları vs.Eh işte elimdende biraz işe geliyor..

1511039 10152267864131460 1238637745 n

1544376 10152267864231460 1595166814 n

Big 143225868o4b

Big 143225868muz

Big 143225868drf

Etiketler
Ynt: Aranıza Hoş Geldim :smiley:)

Nasıl olduysa konuyu Cj de açıp model olarak sürekli Cj yazmışım :X
konuyu ZJ ye nasıl aktarabiliriz ??

Ynt: Aranıza Hoş Geldim :smiley:)

Yok yok, asla olmaz, madem aramıza hoşgeldin, bundan sonra bırakmayız, ayıp olur. zj nin yanına bir cj alınca yerin garanti burada :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR