Atv Tavsiyesi

'MOTOSİKLET KÖŞESİ - MOTOBIKES' forumunda silvers tarafından 26 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0
    Bi 4x4 atv almayı planlıyorum; polaris ve japon markalarını geçin, onların fiyatına 2. el hatta 0 jip alınır. Bu durumda geriye 2 marka kalıyor; kymco ve tgb ama hangisi 2 si de tayvan malı...
    Sürekli arazide kullancam ve trafiğe çıkmıcam o yüzden bunları resmi haraçlar olan kdv siz ve sonradan bitme ötv siz alabilir miyiim ve son olarak bunlara lpg takılabilir mi?

2. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: Atv Tavsiyesi

neden bir cevap yazan kimse yok? :( :mad: :-\

3. pancarmotorcu

pancarmotorcu ONLY ?????? CAN DO IT

Alınan Beğeniler:
    0

kymco bir arkadaşımda var çok memnun,bendede 250 cc su sogutmalı yuki marka vardı ,genel olarak memnundum ,jantları biraz zayıftı ,yinede kymco daha kalitelidir...lpg işine gelirsek su sogutmalılara takılır hava sogutmalıar için birşey diyemem bilgim yok . kdv mecbur fatura kesilir ondan sonrası ötv ödemezsiniz ama plaka çıkmaz, yada fatura almayıp daha sonra satacagınız zamanda bayiden faturasını alıp, ötv ödeyip, plaka çıkarabilirsiniz tabi tanıdık bir bayi olması lazım .

4. hafie

hafie Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

merhaba benim sana tavsiyem aeon marka atv alman bende var ve çok memnunum 180 ve 250 likleri var lpg taktırmana hiç gerek yok zaten benzini kokluyor.masrafsız

5. UFUKK

UFUKK İSTANBUL

Alınan Beğeniler:
    0

mrb size atv olarak yerli malını öneririm 125,250,olarak parça sorunu yaşamazzsınız.kanuni mesela.

6. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

4X4 olmalı, bu ötv siz kdv siz almam mümkün mü bunu?

7. UFUKK

UFUKK İSTANBUL

Alınan Beğeniler:
    0

malesef bu gerçeklerden kaçamayız ötv kdv gerçeği.

8. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

ama ruhsat,plaka işime yaramıyor,lazım değil trafiğe çıkmıcam,böyle olduğu halde yine mecbur muyum ödemeye?

9. UFUKK

UFUKK İSTANBUL

Alınan Beğeniler:
    0

malesef sizin kaza yapmıcağınızı umsakta ,karşı tarafın sebep olacağını varsayarsak bürokratik engel teşkil eder,eksik evrak sorunu buda bağlanmaya gider sonuç saygılar.

10. tolgauzer

tolgauzer Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

konuyu biraz geç gördüm ama tgb bir fransız markası ve atv olarak özellikleri polarisle aynı hemen hemn tek farkı fiyatı gerçeekten çok ygun rakamları var fuarda yetkili sevisi ile görüşmüştüm. kyomco ve yerlilerin tek avantajı fiyatıdır.benin bu konudaki tercihim tgb den yanadır. ve sizi de offroad şartlarında üzmeyecektir. gerekirse özeldenmesaj atıp tgb nin katalog bilgilerini size ulaşırabilirim

11. c@n

c@n Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

ben eski bir mxu 500 kullanıcısıydım çok ama çok memnundum size tavsiem eğer atv alıcaksanız profesyonel amaçla kullanıcam derseniz 500 cc olsun ister tgb ister kymco ister polaris alın saygılar dilerim

12. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

kymco tayvan malı tgb yi de tayvan malı diye bilirdim. polaris fiyatına cip alınması mümkün oldğundan onu kafadan eledim; tgb ve kymco arasında kaldım 4x4 olmalı..

13. c@n

c@n Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

mxu 500 çok iyiş bir 4x4 dür 1 yıl filan kullandım gerçekten doğaya meydan okuyabilen bir araçtı 0 km almıştım orjinal vinçli serisi haki yeşildi motorum

tekrar atv alıcak durumum olsun kymco mxu 500 alırım çünkü çok güzeldi yol tutuşu arazi performansı

http://www.metacafe.com/watch/343985/atv_kymco_mxu_500_4x4/

2006 model polarisler aşağı yukarı 2.eli 6.000 tl de idi

14. UFUKK

UFUKK İSTANBUL

Alınan Beğeniler:
    0

Atv ilk olarak hangi ülke tarafından çıkarılmışsa o ülkenin malı kullanım açısından yaygın oluyor,mesela hollanda tv de iyi ama cep telefonunda çok kötü sadece örnek :)

15. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

ATV lerin yakıt tüketimi nasıl acaba; az mı veya çok mu yakıt tüketirler?

16. UFUKK

UFUKK İSTANBUL

Alınan Beğeniler:
    0

hocam 250 cc 125 cc olarak bakıldığında pek fazla olduğu düşünülemez sanırım tabi gerçek bilgiye ancak kullanan verebilir.

17. lee33

lee33 Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

Selam,
    ben 5 yıldan fazla atv kullanıyorum.Aeon 185 lik.Arkadaşın tavsiye ettiği kymco mxu 500 (videosu olan) gerçekten çok hoşuma gitti.Ben de alacak olsam kymco mxu 500 alırdım.Benim kullandığım 2 çeker ve zincirli modeli .Kesinlikle zincirden kaçınmak lazım hiç kullanışlı olmuyor.Arkadaşım polaris kullandı ,hem iki katı fiyat verdi hemde randıman alamadı, değişen parçalarına baktık aeon daki lerle aynı parçalar .

18. c@n

c@n Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

tebrikler güzel bir seçim olucak eğer alırsanız mxu 500

ben gecen yıllardan bahsediyorum sarp arazi kullanımında 27 krş filan yakıordu ama şehir ici 22 krş tu

19. silvers

silvers Kamp I

Alınan Beğeniler:
    0

kendisi küçük ama ykıt sarfiyatı büyükmüş ya!

20. c@n

c@n Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

kücükmü 500cc dostum yaaa bende 250 cc naked makina var birde bandit var bandit 40 krş 250 cc naked hyosung 22 krş yakıor

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş