Atv Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan silvers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 146
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 220,493

silvers

Kamp II
Bi 4x4 atv almayı planlıyorum; polaris ve japon markalarını geçin, onların fiyatına 2. el hatta 0 jip alınır. Bu durumda geriye 2 marka kalıyor; kymco ve tgb ama hangisi 2 si de tayvan malı...
Sürekli arazide kullancam ve trafiğe çıkmıcam o yüzden bunları resmi haraçlar olan kdv siz ve sonradan bitme ötv siz alabilir miyiim ve son olarak bunlara lpg takılabilir mi?

Etiketler

Ynt: Atv Tavsiyesi

kymco bir arkadaşımda var çok memnun,bendede 250 cc su sogutmalı yuki marka vardı ,genel olarak memnundum ,jantları biraz zayıftı ,yinede kymco daha kalitelidir...lpg işine gelirsek su sogutmalılara takılır hava sogutmalıar için birşey diyemem bilgim yok . kdv mecbur fatura kesilir ondan sonrası ötv ödemezsiniz ama plaka çıkmaz, yada fatura almayıp daha sonra satacagınız zamanda bayiden faturasını alıp, ötv ödeyip, plaka çıkarabilirsiniz tabi tanıdık bir bayi olması lazım .

merhaba benim sana tavsiyem aeon marka atv alman bende var ve çok memnunum 180 ve 250 likleri var lpg taktırmana hiç gerek yok zaten benzini kokluyor.masrafsız

silvers' Alıntı:
Bi 4x4 atv almayı planlıyorum; polaris ve japon markalarını geçin, onların fiyatına 2. el hatta 0 jip alınır. Bu durumda geriye 2 marka kalıyor; kymco ve tgb ama hangisi 2 si de tayvan malı...
Sürekli arazide kullancam ve trafiğe çıkmıcam o yüzden bunları resmi haraçlar olan kdv siz ve sonradan bitme ötv siz alabilir miyiim ve son olarak bunlara lpg takılabilir mi?
mrb size atv olarak yerli malını öneririm 125,250,olarak parça sorunu yaşamazzsınız.kanuni mesela.

ama ruhsat,plaka işime yaramıyor,lazım değil trafiğe çıkmıcam,böyle olduğu halde yine mecbur muyum ödemeye?

silvers' Alıntı:
ama ruhsat,plaka işime yaramıyor,lazım değil trafiğe çıkmıcam,böyle olduğu halde yine mecbur muyum ödemeye?
malesef sizin kaza yapmıcağınızı umsakta ,karşı tarafın sebep olacağını varsayarsak bürokratik engel teşkil eder,eksik evrak sorunu buda bağlanmaya gider sonuç saygılar.

konuyu biraz geç gördüm ama tgb bir fransız markası ve atv olarak özellikleri polarisle aynı hemen hemn tek farkı fiyatı gerçeekten çok ygun rakamları var fuarda yetkili sevisi ile görüşmüştüm. kyomco ve yerlilerin tek avantajı fiyatıdır.benin bu konudaki tercihim tgb den yanadır. ve sizi de offroad şartlarında üzmeyecektir. gerekirse özeldenmesaj atıp tgb nin katalog bilgilerini size ulaşırabilirim

ben eski bir mxu 500 kullanıcısıydım çok ama çok memnundum size tavsiem eğer atv alıcaksanız profesyonel amaçla kullanıcam derseniz 500 cc olsun ister tgb ister kymco ister polaris alın saygılar dilerim

kymco tayvan malı tgb yi de tayvan malı diye bilirdim. polaris fiyatına cip alınması mümkün oldğundan onu kafadan eledim; tgb ve kymco arasında kaldım 4x4 olmalı..

silvers' Alıntı:
kymco tayvan malı tgb yi de tayvan malı diye bilirdim. polaris fiyatına cip alınması mümkün oldğundan onu kafadan eledim; tgb ve kymco arasında kaldım 4x4 olmalı..

mxu 500 çok iyiş bir 4x4 dür 1 yıl filan kullandım gerçekten doğaya meydan okuyabilen bir araçtı 0 km almıştım orjinal vinçli serisi haki yeşildi motorum

tekrar atv alıcak durumum olsun kymco mxu 500 alırım çünkü çok güzeldi yol tutuşu arazi performansı

http://www.metacafe.com/watch/343985/atv_kymco_mxu_500_4x4/

2006 model polarisler aşağı yukarı 2.eli 6.000 tl de idi

Atv ilk olarak hangi ülke tarafından çıkarılmışsa o ülkenin malı kullanım açısından yaygın oluyor,mesela hollanda tv de iyi ama cep telefonunda çok kötü sadece örnek :smiley:

ATV lerin yakıt tüketimi nasıl acaba; az mı veya çok mu yakıt tüketirler?

hocam 250 cc 125 cc olarak bakıldığında pek fazla olduğu düşünülemez sanırım tabi gerçek bilgiye ancak kullanan verebilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri