Atv Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan silvers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 146
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 220,687
Ynt: Atv Tavsiyesi

Selam,
ben 5 yıldan fazla atv kullanıyorum.Aeon 185 lik.Arkadaşın tavsiye ettiği kymco mxu 500 (videosu olan) gerçekten çok hoşuma gitti.Ben de alacak olsam kymco mxu 500 alırdım.Benim kullandığım 2 çeker ve zincirli modeli .Kesinlikle zincirden kaçınmak lazım hiç kullanışlı olmuyor.Arkadaşım polaris kullandı ,hem iki katı fiyat verdi hemde randıman alamadı, değişen parçalarına baktık aeon daki lerle aynı parçalar .

Etiketler

lee33' Alıntı:
Selam,
ben 5 yıldan fazla atv kullanıyorum.Aeon 185 lik.Arkadaşın tavsiye ettiği kymco mxu 500 (videosu olan) gerçekten çok hoşuma gitti.Ben de alacak olsam kymco mxu 500 alırdım.Benim kullandığım 2 çeker ve zincirli modeli .Kesinlikle zincirden kaçınmak lazım hiç kullanışlı olmuyor.Arkadaşım polaris kullandı ,hem iki katı fiyat verdi hemde randıman alamadı, değişen parçalarına baktık aeon daki lerle aynı parçalar .

tebrikler güzel bir seçim olucak eğer alırsanız mxu 500

ben gecen yıllardan bahsediyorum sarp arazi kullanımında 27 krş filan yakıordu ama şehir ici 22 krş tu

silvers' Alıntı:
kendisi küçük ama ykıt sarfiyatı büyükmüş ya!

kücükmü 500cc dostum yaaa bende 250 cc naked makina var birde bandit var bandit 40 krş 250 cc naked hyosung 22 krş yakıor

silvers' Alıntı:
binek oto kadar sarfiyatı varmış, vay be!

gül = diken gülü seven dikenine katlanır dostum yapıcak bişi yok

motor kapalı otoparkta aylık 70 tl veriorum 1 tanesi icin x 2 yap

jip de otoparkta açık otopark 50 tl veriorum

motorsiklet malesef Turkiyede lux gözüyle görülüyor

bizim bahçe var park hiç sorun değil de bu yakıt sarfiyatı, kedisi minik yakıtı büyük dedirtiyo, acaba bunlara da lpg takılır mı?

silvers' Alıntı:
4x4 SYM marka atv ler var bir de, yeni buldum, kullanan var mı hiç?

atv lere herhangi bir şekilde lpg takmak kesinlikle yasaktır ölüme davet çıkarmaktır

yaaa bu atv bineceksin yada bu hayalden vaz geçeceksin dostum sen bu yakar şu yakar die hesaba başladıysan emin ol zevk alamazsın

otoya takıllan lpg, neden atv lere de takılmasın, onun özel bi ayrıcalığı mı var acaba? ne olursa olsun, türkiyede yaşıyorsan her gider, çoğu zaman can yakar, boşyere burası türkiye lafı meşhur olmamıştır.

Değerli arkadaşım madem plaka takmayacaksın, arazide kullanacaksın ve az yaksın istiyorsan sana bir tavsiyem var. Bir patpat al. Bunlarda pancar motoru var çok az yakıyor. Ruhsat zaten vermiyorlar istesende plaka takamazsın. Fiyatıda uygun.

Bunlar 2000 tl ile 6000 tl arasında satılıyor. Üstelik vergiside yok, 2 ton yük taşıyabiliyor. Ama bu 4x4 değil fakat atv fitanının altında.............İlla atv alacaksan satan firma mutlaka fatura kesiyor ve senin bunu maliyeye bildirmen için bir ay süren oluyor. Bunu bildirmezsen faiz işliyor.

Senin isteklerine uygun atv ya kaçak kullanılmış plakasız ikinci el alacaksın ya da böyle birşey. Bu işini görür mü bilmem.

Mbuldan pict0015

Pat pat baya güzel bir fikir.Bence küçük traktörleride düşünmek lazım.Benim motorumun zor girdiği yerde traktörün lastik izini görünce moralim bozuldu.Dedim acaba traktörmü alsaydık diye.Hemde mazot yakıyor.Bence atv ye altermatif olabilir.

pat pat ı ilk defa görüyorum; bu iş için uygun olabilir ama ben zevk için olanı, yani atv yi tercih ederim..

En güzeli plakalı birtane almak. Şehir içinde de kullanmak gerekebilir.

Hem plakasız vasılar yakalanınca, el konuyor ve çok ağır cezası var arkadaşım.

asfaltla işim olmaz, olduğu durumlarda da atv le işim olmaz... arazide de plakayla işim olmaz, plakayla işim olsa o zaman da araziyle işim olmaz; sanırım anlatabilmişimdir...

Selam. Atv konusunda sohper edecek bilgi alabilecek birilerini ararken sitenizi buldum. 5 yıldan sonra Atv ye adres değişikliği nedenıyle binmeye başladım. Tabi motor kullanan birine asfaltta eziyet iken arazide iyiki binmişim dedirten bir alet. Bende ilk motorumun kymco xciting 500 olması ve kymcoyu tanımamdan dolayı Atv yıde kymco mxu 500 cc tercıh ettim. Motoru 350 km deyken aldım. Motor cok yatmaktan dolayı karburatörde bir temızlıkten sonra yollara cıktı. Arazıde camura batan Artıcat 700 lugu kurtarınca ,,,))))) tamam dedım doğru karar vermışım.

2 kışı hamımlada bindiğim için 500 cc kacınılmaz oldu. Piyasada el yakan bircok marka olmasına rağmen Kymco ve yeni yeni motosikletinden sonra piyasaya Atv si ilede giren SYm sağlam markalar gibi gözüküyor. Motoru aksesuar taktırmak için Sym ve Suzuki servisi Altan motora götürdüğümde Aaaaa Bu sym ile aynı dediler. Birde TGB var. Ancak Duydugum tayvan ama Kymco kadar değil oldu. Ama hesaplı motor. İstanbul motorda 4 4 u 12.500 e bırakmışlardı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri