Babadağ Uçurum Kazası...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,384

erolkan

Zirve
Yer
Fethiye
6 gün önce aracını yeni alan Hüdayi abimiz Babadağdan 1200mt pistinden inerken geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin..
Araç wj, uçurumdan yaklaşık 600. Mt aşagıya doğru takla atarak bu hale gelmiş..
Uçtuktan ilk 150mt içinde sağ kurtulan12 ve13 yaşındaki oğulları fırlıyor araçtan,daha sonra 100 mt sonra keendisi,200 mt sonra eşi,een sonda kızı fırlıyor. Kendi,eşi ve kızı vefat etti..

En son fotografta kızı fırladıktan sonra aracın durdugu yer..

Xperia Z

Etiketler

6 gün önce aracını yeni alan Hüdayi abimiz Babadağdan 1200mt pistinden inerken geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin..
Araç wj, uçurumdan yaklaşık 600. Mt aşagıya doğru takla atarak bu hale gelmiş..
Uçtuktan ilk 150mt içinde sağ kurtulan12 ve13 yaşındaki oğulları fırlıyor araçtan,daha sonra 100 mt sonra keendisi,200 mt sonra eşi,een sonda kızı fırlıyor. Kendi,eşi ve kızı vefat etti..

En son fotografta kızı fırladıktan sonra aracın durdugu yer..

Xperia Z
allah rahmet eylesin. çok acı bir olay. çok üzüldüm.

Başınız sağolsun.
Ben dikkatimi çeken bir konuyu yazayım.
Genelde sadece hafta sonu kullandığınız ikinci bir aracınız varsa ve sık kullanmadığınız için, veya arabayı yeni aldığınız için pek alışık değilseniz, yokuş inişlerinde sırf rahat oluyor diye ayaklarınızı pedalların ordan geriye çekmeyin. Frene basma ihtiyacı duyduğunuzda fren pedalının yerini bulamayabilirsiniz. Başıma geldi ordan biliyorum.

Son düzenleme:

Geride kalan çocukların durumu , çok acı bir hadise gerçekten . Allah rahmet eylesin , geride kalanlara sabır versin .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri