Balıkesir Kaplıca Turu Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mangusta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,131

mangusta

Ana Kamp
Yer
ankara
arkadaşlar merhabalar,

altınoluk konaklamalı( baba house :smiley: )

ve o civarda günlük kullanıma uygun kaplıca tesisleri için bir planlama yapmak istiyorum..
yardımcı olabilirmisiniz?
o civarda mutlaka git dediğiniz ,şuraya git bunuda ye diyeceğiniz...yada şu kaplıcayı mutlaka gör diyebileceğiniz yerler mutlaka vardır diye düşünüyorum..

forumda eski sayılırım ancak pek aktif olamıyordum..maddiyattan dolayı sadece forumları okuyupp iç geçirmekle yetiniyordum.
şimdilerde küçük bir dizel araç aldım gezenti moduna geçeceğim..derdim lüx tatil yapmaktansa keyifli samimi görmediğim bilmediğim yerleri
gezip görmek..

şimdiden sağolun

Etiketler
Ynt: Balıkesir Kaplıca Turu Hk.

Hayırlı uğurlu olsun aracınız.

Ben size iki ayrı yer tavsiye edeceğim.

Birgi kasabası (Ödemiş'e bağlı olan).
Burada pansiyonlar var konaklamak için. Ev yemekleri yapan lokantasında küp kebabı ile pilav ve sonrada ev baklavasını yemek lazım ( sandaviç kola parası kadar hesap gelir şaşmayın). Oradan dağın sırtından Aydın'a geçin. Orada öğlen denk getirin Hacının kebabını mutlaka yeyin ( İş bankası arkasındaki arasta diye arayın yerini). Sonra Denizliye doğru devam edin Nazilliyi geçin sağdan yaylaya Karacasuya çıkın. Meşhur Afrodisyas harabelerini gezin, çarşıda pide yeyin .

Bu turda Birgi ve Karacasuda birer akşam konaklasanız yetecektir. Doğa yemyeşil, harabeler ve yerleşim yerleri güzel, insanları ise daha bir güzel. Az masraf ama keyifli bir tur olacağına emin olabilirsiniz.
(Gideceğimiz yerler sakin, temiz, har gür olmayan yer olsun diyenler için)

prafa' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun aracınız.

Ben size iki ayrı yer tavsiye edeceğim.

Birgi kasabası (Ödemiş'e bağlı olan).
Burada pansiyonlar var konaklamak için. Ev yemekleri yapan lokantasında küp kebabı ile pilav ve sonrada ev baklavasını yemek lazım ( sandaviç kola parası kadar hesap gelir şaşmayın). Oradan dağın sırtından Aydın'a geçin. Orada öğlen denk getirin Hacının kebabını mutlaka yeyin ( İş bankası arkasındaki arasta diye arayın yerini). Sonra Denizliye doğru devam edin Nazilliyi geçin sağdan yaylaya Karacasuya çıkın. Meşhur Afrodisyas harabelerini gezin, çarşıda pide yeyin .

Bu turda Birgi ve Karacasuda birer akşam konaklasanız yetecektir. Doğa yemyeşil, harabeler ve yerleşim yerleri güzel, insanları ise daha bir güzel. Az masraf ama keyifli bir tur olacağına emin olabilirsiniz.
(Gideceğimiz yerler sakin, temiz, har gür olmayan yer olsun diyenler için)

dediğiniz yerlere mutlaka gideceğim ama bu turu balıkesir olarak düşündük aydın-izmir o kadar aşağıya inmeyi planlamıyoruz.

Mrb

arkadaşım kusura bakma merak ettim neden kaplıcaları gezmek istiyorsun rahatsızlık nedenimi

Merhabalar, Sn. mangusta...

Aramıza hoşgeldiniz... :D :D
Mesajınızı yeni gördüm.. Geç kalmadıysak, gezinize yardımcı olabileceğimizi umuyorum.. Öncelikle geziye başlangıç neresi olacak?? Tarih ve süre???
Altınoluk-Akçay arasında Güre Kaplıcaları..
Edremit-Burhaniye yolu üzerinde Entur Kaplıcaları..
Balıkesir-Bursa yolundan 27 km. içeride Şamlı Kaplıcaları..
Balıkesir- Gönen Kaplıcaları... ilk aklımıza gelenler...

Keyifli geziler dileğiyle....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,414
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri