Bayram Sonrası Trekking Ve Whatsap Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karineyn86 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,582

karineyn86

Yeni Üye
Yer
Silivri
Arkadaşlar merhaba, geçen gün açılan bir konunun devamında 5-6 arkadaş bayram sonrası treeking yapalım yapmayalım tartışması yaparken pm'den iletişime geçtik ortak bir gün belirlemek ve birbirimizle anlık iletişime geçmek için watsap'ta bir grup oluşturduk şu an faal olarak görüşebiliyoruz. Ben diyorum ki bu grup büyütebilir, bayram sonrası ve takibi başkaca günlerde hem siteden hemde watsaptan online olarak birbirimizle iletişime geçilebilir, yapılacak faaliyetlerde daha hızlı çözümlere ulaşılabilir.
Katılmak isteyen arkadaşlar olursa çok daha güzel olur diye düşünüyorum, sizin tavsiyeniz nedir ?

Etiketler

Ynt: Bayram Sonrası Treeking Ve Whatsap Grubu

tabiki, siz isterseniz beni ekleyin ben grubu oluşturan arkadaşa numaranızı veririm, şimdi ona sormadan doğrudan numarasını vermek olmaz 0507 022 79 92

Selamlar,
Herhangi bir organizasyon yapılabildi mi ya da yakın zamanda program düşünüyor musunuz? İstanbul yakınları için günübirlik trekking düşünüyorsanız haber verebilir misiniz, teşekkürler.

evet ikinci program yapıldı en son 9 ağustos pazar günü oldu gitmeyi çok istemiştim ama nasip olmadı, sanırım ilerleyen günlerde yeni bir program düzenlenecek

merhabalar, ilerleyen günlerde kocaeli ve civarında yapılacak bir etkinlik olursa katılmak istiyorum. bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri